Within Temptation LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Within Temptation LT


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Yes 2007 kovas (Olandija)

Go down 
AutoriusPranešimas
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Yes 2007 kovas (Olandija) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Yes 2007 kovas (Olandija)   Yes 2007 kovas (Olandija) Icon_minitime2008-10-17, 21:02

Dešimt Sharon iš Within Temptation įsakymų
„Aš nužudyčiau dėl šiek tiek laisvo laiko“
Interviu su Sharon den Adel iš Within Temptation, kurie kovo mėnesio 12 dieną išleido albumą „The Heart Of Everything“ ir po dviejų dienų turėjo koncertą Melkweg Amsterdame.

1. Padarai viską ką prižadi?
Aš visada stengiuosi įvykdyti pažadus, bet esu labai užsiėmusi, tad ne visada išeina. Man tai nepatinka, galiu užtikrinti kiti tai žino. Pavyzdžiui, kartais atsitinka, kad gaunu laišką nuo fano, jo atsaką į pokštą, bet praeina daug laiko kol galiu atsakyti, kol jau nebėra tikslo atsakyti. Arba susitikimus su draugais turiu dažnai atidėti kitam laikui, nes turim intensyvius visus metus. Labai erzina! Aš praradau daug draugų taip. Mano beprotiškas gyvenimas, kuriame daug dalykų atsitinką paskutinę minutę. Ir taip meilė muzikai ir grupei vis dar yra.
2. Ar turi talismaną?
Kažkada turėjau angelą gautą nuo kažko. Ir atsitiko blogiausia aš jį pamečiau prieš skrydį į Švediją. Ir žinoma aš praleidau skrydį! Žinoma galėjau išvykti kitą dieną. Bet kai ruošėmės išvykti pamačiau pulką paukščių prie lėktuvo motoro, žinoma aš mačiau tik viena. Mano nuomone varikliai nebuvo kruopščiai apžiūrėti. Todėl mano reakcija buvo: „Turiu dingti iš šio lėktuvo! Bet neleidau panikai manęs užvaldyti, o mes saugiai nusileidome Švedijoje. Ir man nebereikia talismano.“
3. Kuo tu didžiuojiesi?
Dukra Luna. Ji yra daugiau negu trylikos mėnesių. Ji pirmasis mano vaikas ir gimė dviem mėnesiais anksčiau, tai iš pradžių kėlė nerimą. Bet laimei viskas gerai. Tik ji atsisako vaikščioti. Mano akimis Luna yra miela ir ypatinga ir nieko blogo negalinti padaryti.
4. Sekmadienis tau šventas?
Ne, tikrai ne. Anksčiau man buvo baisūs sekmadieniai, tai buvo dieną prieš mokyklą. Tiesiog būdavo „negi vėl“. Bet tą dieną nieko nebūdavo. Dabar aš dažnai sekmadieniais būnu užsiėmusi su grupe. Tiesą pasakius mes neturime daug laisvo laiko savaitgaliais. Dažnai penktadieniais atlieku visos savaitės darbus. O sekmadienis naudos teikia tik asmeniniame mano gyvenime.
5. Ar bendrauji su tėvais?
Taip aš galiu su jais diskutuoti. Jie domisi muzika ir grupe. Deja aš jų dažnai nematau, nes mano tėvas yra telekomunikacijų vadybininkas Vidurio Rytų regione, todėl jis ir mano mama gyvena Kuveite. Kai aš buvau maža, teko gyventi Surinamyje, Indonezijoje ir Jemene. Kai gyvenome Nyderlanduose mano tėvas dažnai keliaudavo pirmyn ir atgal. Prieš dvejus metus kai turėjom pasirodymą Dubajuje, atskrido iš Kuveito. Ir kai Paryžiuje apšildėm Iron Maiden. Kadangi aš juos matau retai, tad ir jų būvimas per koncertus man svarbus.
6. Dėl ko nužudytum?
Laisvo laiko. Praleisti dieną apsiperkant ar tikrai atšvęsti atostogas. Žinoma aš manau, kad dainavimas ir pasirodymai taip pat yra linksmas užsiėmimas. Šiemet pirmą kartą per dvejus metus turėjom dvi savaites atostogų. Nuostabu! Deja, jas turėjau atidėti, tad atostogos šiek tiek sutrumpėjo.
7. Ar tiki tikra meile?
Aš nežinau. Gal galima įsimylėti kelis kartus. Aš manau radau tikrąją meilę. Mes kartu trylika metų ir turim dukrą. Ji tarsi mūsų meilės įrodymas.
8. Geriau pavogtas, negu blogai sugalvotas?
Nesutinku. Aš prieš vagystes ir bandymus nugvelbti idėjas. Tai jei aš kada panaudojau kažkieno idėją, tai vadinosi įvyko man to nežinant. Mano tėvas nėra iš darbo paėmęs nei tušinuko, nei lapo popieriaus: „Ar žinai kiek tai kainuotų kompanijai, jei kiekvienas taip darytų?“ jis visada sakydavo. Taip mane auklėjo, tad nesu nieko pavogus, net saldainio.
9. Nekaltas melas gerai?
Kartais. Pavyzdžiui jei matau, kad numatyti dalykai yra kažkokie ne tokie aš darau kaip manau yra geriau. Tai ne visada gerai, nes kartais asmuo sugrįžta ir klausę „Taigi sakei, jog viskas gerai....?“ Tada jaučiuosi nekaip.
10. Kada tiesiog pažaliuojate iš pavydo?
Niekada. Aš nesu labai pavydi. Mano puikus gyvenimas. Bet kartais bijau, kad bėdos laukia ateitį. Yra keista kai viskas klostosi kaip tu nori.

Įsakymai
Taigi ištiktųjų 10 Dievo įsakymų? Dievas įsakymus perdavė Mozei, kad šis perduotų žmonijai. Kiekvienas interpretuoja įstatymus skirtingai. Sakoma, jog šie įskymai yra tam kad sukurtume geresnį pasaulį, todėl žvilgtelėkime į juos dar kartą:
1. Neturėk kitų Dievų, tik mane vieną.
2. Netark Dievo vardo be reikalo.
3. Švęsk sekmadienį.
4. Gerbk savo tėvą ir motiną.
5. Nežudyk.
6. Nepaleistuvauk.
7. Nevok.
8. Nekalbėk netiesos.
9. Negeisk svetimo vyro ir svetimos moters.
10.Negeisk svetimo turto.

Yes 2007 kovas (Olandija) 5xsghx
Yes 2007 kovas (Olandija) 2mz05j7

(Iškart sakau, kad su olandų kalba neturiu nieko bendro, čia mano pirmasis bandymas verti iš kalbos kurios visai nežinau. Žinoma toks daiktas kaip internetiniai vertimai labai padeda ) Cool
Atgal į viršų Go down
 
Yes 2007 kovas (Olandija)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kerrang (UK) 2007 kovas
» Rock Sound 2007 kovas
» Living 2009m. sausis (Olandija)
» Metal Ways: Appelpop (Olandija) 2008 09 13
» The Unforgiving albumas (2011 kovas)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Within Temptation LT :: Grupė :: Straipsniai-
Pereiti į: