Within Temptation LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Within Temptation LT


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Metal Ways: Appelpop (Olandija) 2008 09 13

Go down 
AutoriusPranešimas
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Metal Ways: Appelpop (Olandija) 2008 09 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Metal Ways: Appelpop (Olandija) 2008 09 13   Metal Ways: Appelpop (Olandija) 2008 09 13 Icon_minitime2008-09-15, 22:28

Prieš Within Temptation koncertą Appelpop Robert Westerholt atsakė į kelis mūsų klausimus. Mes kalbėjome apie Black Symphony DVD išleidimą. Kita dalis diskusijų buvo susiję su Theater Tour. Mes kalbėjom truputį apie ateitį ir apie kitą albumą.

Kaip jautiesi dėl greitai išleidžiamo Balck Symphony DVD?
Aš didžiuojuosi dėl jo ir taip nedažnai būna. Aš žinau, kad bent fanams bus tai nuostabu. Manau jie labai juo mėgausis. Manau ypatingas dalykas su šiuo DVD yra koncertas, nes jis buvo įrašytas labai aukštos kokybės ir tai buvo puiki patirtis. Be to yra interviu su grupe iš Olandijos televizijos kanalo. Mes to niekada dar neturėjome DVD prieš tai.
Kaip buvai susijęs su redagavimo ir prodiusavimo procesu?
Jie padarė pirmąjį mix‘ą ir tada mes apgalvojom viską ir sakom: „Ar gali paimti šį kadrą, ar gali šitą....“ Taip viskas būna. Kuo geresni žmonės, tuo mažiau tenka padaryt.
Praeitam interviu sakei, kad grupė mėgsta gyvus pasirodymus ir dėl to priežastis yra Theater Tour. Gal yra kita priežastis?
Mes gavom pasiūlymą tą padaryti. Tuomet pasitariau su kitais nariais. Tai puiku dėl teatro ir jauku, daug labiau negu pasirodymas klube, netgi jei klube pasirodymas 300 žmonių. Jei visi sėda, visi gali viską puikiai matyti. Tai labai viskas apie muziką. Tai labai jaudinantis dalykas.
Bet tikrai manai, kad žmonės liks sėdėti? Nes WT fanai nelinkę sėdėti ramiai!
Taip, manau jie liks. Aš tikiuosi, kad pabaigoje jie atsistos. Tai būtų šaunu.
Žinai, tai visiškai skirtingas šou. Mes grosime elektriniais instrumentais. Tai nebus visiškai akustika. Mes grosim dainas kitaip.
Ar bus siurprizų ture? Pavyzdžiui ypatingi svečiai ar labai senos dainos?
Taip, bus dainų, kurių dažnai negrojame ir taip pat dainos kurių nesitikėtumėte išgirsti akustikai. Ir bus šou keli siurprizai.
Gal galėtum duoti užuominą?
Mes stengsimės atlikti magišką šou....
Prancūziškam interviu skaičiau, kad jūs ruošiatės panaudoti akustinę koncepciją naujam DVD. Gal galėtum daugiau papasakoti?
Ne, mes nedarysim. Tam nėra planų. Šiuo metu mes tik įrašinėsim patys.
Šiemet apšildėt Iron Maiden keliuose pasirodymuose. Jų turas pavadintas Somewhere Back In Time ir jie atlieka senas dainas. Ar taip pat kada nors padarytumėte taip su Within Temptation?
Manau turėtume išleisti dar penkis albumus, norint atlikti kažką panašaus.
Daugelį kartų teigiai, kad prancūzų auditorija puiki. Ar manai, kad kada nors Live in Paris DVD?
Live in Paris skamba puikiai. Tai nuostabu, tai kaip Live in Tokyo. Taip žinoma, gal jei atliksime daugiau Black Symphony koncertų su orkestru kitose šalyse.
Ar ties tuo dirbate?
Taip. Nežinom ar tai įmanoma, bet pabandysim.
Rock en France davėt interviu, kur teigėte, kad neturite naujos medžiagos dar. Bet gal žinai kuria kryptimi norėtumėte dirbti?
Taip tai tikrausia bus koncepcija, bet dar per anksti ir niekas nežinoma dar. Bet stengiamės ieškoti krypties.
Bus mažiau metalo negu anksčiau?
Mes niekada nesijautėm, kad skambam mažiau metaliukai. Aš netgi manau paskutinis albumas buvo sunkiausias mūsų įrašas. Taigi mums nekyla tokių diskusijų. Tai visada susiję su muziką kuri sklinda iš mūsų. Mes visada eksperimentuojame. Nors nedarome labai didelių pakeitimų. Mes turime nustebinti save (geru būdu, žinoma). Tai mums svarbiausia.
Rock en France apšildėte Metallica. Prancūzų Mets fanai nebuvo labai pagarbūs jums. Kaip sugebėjote vis šypsotis ir stengtis?
Atvirai sakant aš sunkiau mačiau juos. Aš buvau įsijautęs į pasirodymą... Tai nekelia man jokių rūpesčių. Visada bus mus palaikančių žmonių, tarp jų bus visiškai nuobodžiaujančių. Tai nutinka nuolat.
Per pastaruosius aštuonis metus, tu praleidai tik du Appelpop. Kas ypatingo apie šį festivalį?
Nežinau. Tai stebina ir mane, kad mes grojame čia dažnai ir aš manau tai dėl to, kad mūsų grafikas būna laisvas rugsėjo pradžioje, tada mes neturime festivalių ir turų tuo metu. Taigi tai bus paskutinis šiemet festivalis kuriame grojame. Kitas keistas dalykas, kad visada būna puiku. Kiekvienais metas manai, kad Appelpop bus nuobodus, bet taip nebūna.
Koks geriausias dalykas tau būnant Within Temptation nariu?
Geriausia, kad gali kurti savo muziką. Kūrybinė dalis yra geriausias dalykas man.

Šaltinis
Atgal į viršų Go down
 
Metal Ways: Appelpop (Olandija) 2008 09 13
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Metal Ways 2007 spalio 08
» Yes 2007 kovas (Olandija)
» Living 2009m. sausis (Olandija)
» Live-Metal.net
» Qstock 2008

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Within Temptation LT :: Grupė :: Straipsniai-
Pereiti į: