Within Temptation LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Within Temptation LT


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Rock Sound 2007 kovas

Go down 
AutoriusPranešimas
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Rock Sound 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rock Sound 2007 kovas   Rock Sound 2007 kovas Icon_minitime2008-10-18, 17:02

Gimtojoje Olandijoje Within Temptation žinomi. Dabar jie siekia šlovės D. Britanijoje. Rock Sound žengia kartu su Sharon den Adel riba siejančia fantaziją su realybe...
Within Temptation kurį laiką yra gerai žinomi Europoje. Manai D. Britanija prisivys?
Stengiuosi per daug nesitikėti, kad vėliau netektų labai nusivilti. Įdomu viską pradėti nuo pradžių kai nesi žinomas tai tarsi iššūkis.
Kai pradėjai karjerą turėjai vilčių ar lūkesčių?
Ne, kai mes pradėjo, mes tiesiog grojom muziką. Faktas, kad žmonės pamėgo mūsų muziką nustebino mus. Olandijoje nėra taip, jog mąstai, kad galėsi pragyventi vien iš muzikos.
Kas buvo pirma, grupė ar jūsų santykiai su (gitaristas ir Sharon draugas) Robert‘u?
Mes susipažinom mokykloje, prisiminu aš rengiausi Kalėdiniam vaidinimui ir jis atėjo ir pamatė mane dainuojant. Mes paskui pradėjom pokalbį ir prireikė kelių mėnesių kad tai išsirutuliuotų į draugystę.
Ar jaučiasi šeimyninė aplinka grupėje, dėl to jog esat jūs su Robert‘u?
Mano kiekviena grupė yra tarsi šeima. Nesvarbu ar yra santykiai. Nes esi artimas visiems, nes kasdien ilgą laiką praleidi su jais daug laiko. Žinoma mūsų šeima skiriasi. Ture mes neturime vietos būti tokia šeima kokia paprastai esam.
Ar vedatę likusia grupę iš kantrybės, jog esat pora?
Mes atsipalaidavę ir neimam to į galvą. Mes nesibučiuojam prieš visus visąlaik. Tai ne mūsų maniera.
Tau yra sunkiau rašyti dainas apie dalykus, apie kuriuos rašo kiti žmonės? Pavyzdžiui santykių problemos?
Mus įkvepia žmonės esantys aplink mus, kurie yra mums artimi ir jie turi santykių problemų. Ne viskas ką rašai būna apie tave asmeniškai. Į tai įtrauki savo tėvus ir draugus, filmus. Yra daug skirtingų dalykų kurie įkvepia. Kartais mistiniai eksperimentai.
Ką turi omenyje sakydama „mistiniai eksperimentai?
Fantastinės knygos pavyzdžiui. Dauguma žmonių nežino žanrų todėl susidaro prastą įspūdį – tai tarsi stebuklinės pasakos. Kartais jose gali rasti filosofinių minčių. Mūsų paskutiniame albume daina Jillian sukurta pagal vieną knygą parašyta Katherine Kerr ir ji yra apie tai, kad jei pasirenki padaryti vieną dalyką savo gyvenime, kaip vesti savo merginą. Tu padarai visiškai priešingai, vedi savo vaikystės meilę. Tad ji sutinką kažką kitą ir nuo to taško arba viskas parypstą į visiškai blogą pusę arba į gerą. Tavo pasirinkimas įtakoja ir kitų pasirinkimus.
Ar gali prisiminti kokia akimirką iš savo gyvenimo kai viskas galėjo pakrypti kita linkme?
Nea, Aš galėjau eiti į kitą mokyklą ir niekada nesutikti Robert‘o. Mes pateikėm prašymus skirtingoms mokyklos, bet mūsų abiejų prašymus atmetė dėl nesusidariusio mokinių skaičiaus. Tad aš nuėjau į madų mokyklą ir jis nuėjo į ekonomikos ir jos buvo tam pačiam pastate.
Kas dar įkvėpė naują albumą (The Heart Of Everything)?
Filmai „Narsioji širdis“ ir „Žiedų valdovas“. Tai tikrai įspūdingi filmai. Muzika įkvepia labai. Muzikos ir istorijos kombinacija. Tai visada pažadina tam tikras emocijas. Kartais nutinka jog žiūrėdami filmą per DVD mes jį sustabdome ir galvojam „Gerai, mums susikaupė tiek emocijų, kad turime dainą parašyti dabar.“ Kelios dainos albume įkvėptos filmo „Galutinis Tikslas“. Iš tikro labiau ne filmas, jo idėja. Žmones išsigelbėjusius nuo mirties, vis tiek ištinka greitu metu mirtis, nes taip nulemta. Daina yra apie nuolatinę baimę jog kažkas atsitiks, todėl neatsakinėji telefonu, nedarai tam tikrų dalykų, nes bijai susirgti, tuomet prarandi gyvenimo džiaugsmą. Kitą dainą The Truth Beneath The Rose įkvėpė Da Vinčio Kodas. Tai apie žinojimą kas tau svarbu. Ir nesvarbu ką kiti mano.
Planavai tapti roko žvaigžde?
Visai, aš tiesiog dainavau, prisimenu man pasakotą senelio istoriją, nes mes dėl tėčio darbo dažnai keliaudavome. Kai mes gyvenome Indonezijoje eidavome ten į vietinių šokius. Ir aš dabar panašei šoku ant scenos, judindama aplink rankas ir žmonės mano, jog tai nuo Kate Bush, bet taip nėra. Tai dėl to jog gyvenau Indonezijoje. Man davė kasetę įrašą penkių ar šešių metų, kad galėčiau įrašyti save šokant.
Kas privertė tave dainuoti?
Kai buvau jauna, buvau drovi. Dainavimas buvo būdas išlieti skirtingas emocijas.
Amy Lee iš Evanescence sakė Rock Sound, kad jos įrašų bendrovė spaudė ją įrašyti dainą su vyrišku vokalu, kaip „Bring Me To LIfe“. Ar taip buvo ir su „What Have You Done“ (singlas su Keith Caputo)?
Ne, mūsų tik paklausė: „Ar tikrai norite įrašyti su Keith Caputo? Jis nėra labai žinomas.“
Manai vis dar grupės kur vokalistės moteris išskiriamos?
Manau, kad po truputį tai išnyksta, bet vis dėlto tai dar tebeegzistuoja. Daug skirtingų grupių tiesiog sujungiamą į vieną. Manau Evanescence, Nightwish ir Lacuna Coil bei daugelis kitų grupių skiriasi viena nuo kitos, bet tik dėl to jog vokalistė moteris ir atlieką sunkiąją muziką.

Rock Sound 2007 kovas 1zz6jnt
Rock Sound 2007 kovas 2ew09qd
Atgal į viršų Go down
 
Rock Sound 2007 kovas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kerrang (UK) 2007 kovas
» Yes 2007 kovas (Olandija)
» The Unforgiving albumas (2011 kovas)
» Kerrang (UK) 2007 balandis
» Powerplay 2007 balandis (UK)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Within Temptation LT :: Grupė :: Straipsniai-
Pereiti į: