Within Temptation LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Within Temptation LT


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Living 2009m. sausis (Olandija)

Go down 
AutoriusPranešimas
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Living 2009m. sausis (Olandija) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Living 2009m. sausis (Olandija)   Living 2009m. sausis (Olandija) Icon_minitime2009-02-23, 00:01

Living 2009m. sausis (Olandija) 2my9qgy
Atradau kas padaro mane laiminga
Prieš keturiolika metu Sharon den Adel su savo draugu Robert Westerholt pradėjo Within Temptation. Su savo „Fėjų Metalu“ jie yra daugiausiai įrašų svetur parduodanti olandų grupė. Du Sharon veidai: suknelių manija ir laimės paieškos.
Sharon den Adel (34) istorija galima pasakoti kaip pasaką. Pavyzdžiui, „Miegančioji Gražuolė“ ir miuziklas „Grease“ buvo jos gyvenime svarbūs. Mieloji Olivija Newton – John yra pavyzdys simfoninio metalo grupės Within Temptation lyderei? „Mes gyvenome Indonezijoje ir aš buvau kažkur ketverių metų, kai ir aš užsimaniau gauti kišenpinigių, kaip ir mano vyresnysis brolis. bet jis buvo penkiais metais su puse vyresnis nei aš. Mano abu tėvai buvo pakvaišę dėl muzikos ir pasakė, kad turėsiu kišenpinigių, bet juos turėsiu išleisti muzikai. taigi su mama ir vyresniu broliu nuėjau į muzikos prekių parduotuvę.Iš visų pusių man patarinėjo ką pirkti. grįžau namo su Jeff Wayne "War of The World" ir mane išgąsdino! Dabar kai pasakoju tai skamba panašiaikaip Within temptation: teatrališka ir simpfoniška." Juokiasi Sharon "Bet pirmos kasetės, kurias pasirinkau buvo Boney m ir Grease, man labai patiko, ypač Olivia Newton-John "Hopelessly Devoted". Tą dainą dainuodavau beveik kasdien, nuo ketverių iki šešiolikos. Mano tėvus tai vedė iš proto, nes dainuodavau ją begalę kartų per dieną. Olivia man buvo didžiausias pavyzdys, jos balsas buvo gražus ir trapus. Dėl jos pradėjau dainuoti
Aistra gražioms suknelėsm
Fėjiškas balsas Olivios įtaka, bet teatrališki pasirodymai - ne. "Būdama vaikas, buvau pamišus dėl Miegančiosios gražuolės", paaiškina Sharon. "Daugiausia dėl jos dėvimų suknelių." mano tėvai turėjo ją skaityti begalę kartų ir kiekvieną kartą aš sakydavau 'O kokios gražios ir puošnios suknelės'. ai man paliko didžiulį įspūdį ir aš dažnai piešdavau sukneles. Galiausiai nusprendžiau studijuoti mados vadybą. Studijas baigiau tik kai pradėjom Within Temptation. grupės dėka turiu galimybę dėvėti nuostabias sukneles ir alikti pasirodymus tokioje atmosferoje. Per šiuos metus turėjau visokio ekstravagantiško makiažo ir panašių dalykų. labai fėjiška ir teatrališka, anksčiau tai buvo mažiau sunku. Aš vis dar turiu sukneles, kurios sukurtos pasirodymams, bet dabar jos šiek tiek modernesnės, negu prieš kelis metus. Ir atitinka labiau mano amžių. Dizaineriams nusakau savo nuotaiką. Alexander McQueen yra dizaineris, kuris man patinka ir smagu jį stebėti. Ar Victor ir Rolf, jei jie man ką nors sukurs tai bus nuostabu. Kuo dagiau moteriškų madingų drabužių, tuo geriau!
Didžioji Bembio akis
Froidas žinotų ką daryti su šiomis išpažintimis. Ji apsėsta Miegančiosios gražuolės ir Olivia Newton-John. Sharon tarsi laiba, nekalta dainininkė su didžiulėmis Bembio akimis. Bet ir be Froido analizių aišku, kad Sharon nėra tokia, kokia ją žmonės įsivaizduoja esant ant scenos. "Iš vienos pusės aš mergaitiška mergina, bet iš kitos aš turiu daugiau vyriškų pomėgių, negu moteriškų. Aš mėgstu žiūrėti futbolą ir sporto kovas, tokias kaip K-1. Ir aš geriau sutariu su vyrais negu su moterimis. Visada taip buvo. mano nuomone, jei su kuo susipyksti turi išsakyti savo problemas tuoj pat ir nelaukti vėlesnio laiko. Aš sakau ką galvoju. Ir dėl to nematau jokių problemų. Jūs rasit dvi puses mano charakteryje. Tai aiški ir optimistiška ir tamsioji Sharon. Muzika man svarbi išlieti mano melancholišką ir poetišką pusę, kad kasdieniniam gyvenime bučiau pzytivi ir optimistiška Sharon. Jei neturėčiau muzikos, manau abi pusės mane užsmaugtų. Manyčiau visi grupės nariai mąsto taip pat. Dėl to mes galime atrodyti tamsesni ir sunkesni, nei esame iš tiesų. Mes Within Temptation pradėjom tarsi hobį. Negalvojom apie savo įvaizdį, tiesiog sekėm širdim. Per pastaruosius kelis metus į tai pradėjom žvelgti sąmoningiau. Kad save pateikdavom tamsiau. Ir tuo pačiu mes į save nežiūrėjom rimtai. Vaikinai buvo apsirengę suknelėm per The Popprijs apdovanojimus. Bet su Black Symphony, kuri pasirodė praeitais metais, pažadinom daugiau žmonių. Žmonės pradėjo klausytis mūsų muzikos negu iš anksto nusistatydami prieš mus. Taigi kai pasirodė Black Symphony sulaukėm ir spaudos dėmesio. Tokio poveikio nesitikėjau!
Niekada nevėlu rokenrolui
Rokenroliškas artistų gyvenimas, nėra idelus dalykas stabiliems santykiams. Nepaisant to Sharon ir Robert, vienas iš grupės gitaristų, jau penkiolika metų kartu. Kokia jų santykių paslaptis? Sharon " Jei gyveni kartu, dirbti kartu neturėtum. Mums su Robert puikiai pavyko, bet buvo akimirkų kai įgrysta būti kartu 24 valandas kartu. Partneris tampa nebe toks ypatingas. Tada nusprendžiam daugiau dalykų daryti atskirai. Jis išvyksta atostogų su draugais, aš irgi, bet atskirai. Tai padeda. Staiga suprantu koks ypatingas Robert yra. Jo juokas ypatingas. Nepaisant to mes niekada neturėjo rokenroliško gyvenimo. Po pasirodymo staigiai einu miegoti, kaip gera mergaitė. Aš noriu puikiai pasirūpinti savo kūnu, nes tai mano instrumentas. Nuo praeitų metų suprantu ir mėgaujuosi akimirkomis. Mes pastebėjom, kad taip ir negyvenom kaip grupė. Dabar užsukam į barus ir pašokti. Arba elgiamės lyg turistai, mėgaujamės šalimi ir truputį susipažįstam su kultūra. Nes žinau, kad gyvenu tik vieną kartą! Greit būsiu aštuoniasdešimties ir ar man reikės žiūrėti DVD, kad žinočiau kur buvom."
Mėsainis su žvakute
Within Temptation tarsi pirmasis Sharon ir Robert vaikas. bet nuo 2005 metų gruodžio jie turi tikrą vaiką: Eva Luna. "Lunos laimė yra pirmoje vietoje prieš Within Temptation, " spiduluojanti atsakė Sharon. "Niekada nemaniau, kad grupė bus mano gyvenimas ir viskas. Šiek tiek kvaila, kad gyvenu taip kaip mano tėvai. Mano tėvas dėl darbo turėjo vykti į užsienio šalis. Gyvenome Indonezijoje, Jemene ir Surinamyje. Per mano šeštąjį gimtadienį buvom Afrikoje ir gavau mėsainį su žvakute, nes nebuvo torto. Tai mano išlikę prisiminimai. Pamatyti visą pasaulį buvo mano tėvų misija. Net kai mano tėvas ilgą laiką nedirbo, nevyko į Nyderlandus, o keliavom į Australiją ar su nameliu ant ratų po Ameriką. Dėl kelionių neturėjau daug draugų. Jie žino, kad greit išvyksi, tad neskiria daug laiko draugystei. Sunku kai vaikai reaguoja taip pragmatiškai. Bet klajokiškas gyvenimas man daug davė. Aš anksčiau į tai žvelgdavau kitaip, bet dabar dėl to džiaugiuosi. Jis padarė mane kokia esu ir tuo didžiuojuosi. Dabar aš pati keliaujanti motina po pasaulį, nuo Japonijos iki Čilės. Bet kartais aš esu daugiau namie, negu vidutiniška motina ir kartais dažniau išvykus. Luna turo metu prie mūsų prisijungia. Ji dar mažai, tad galim tai suderinti. Jei daugiau nebe pavyks, ieškosim kitų sprendimų. Pažiūrėsim ką mums atneš ateitis. Aš tikiuosi, kad ji manęs vėliau nekaltins. Ji yra tvirta, tad savim pasirūpins. Sakė, kad didžiuojasi motina!"
Laiminga užmiesty
Grupė eina nuo viršūnės iki viršūnės ir Sharon gyvenimas tai pat atrodo kaip pasaka. "Taip, aš visiškai sudarau laimę. Aš žinau kas padaro mane laiminga ir tai nebe taip sunku kaip anksčiau. Laimė slypi tavyje. Gal vaikystėje ieškojau draugo. Bet pirma turi būti geriausias draugas sau. Būti patenkintas savimi ir tuo ką darai. Tai skamba kaip pasaka, bet visos mano svajonės išsipildė. Turiu nuostabius santykius ir vaiką. Tapau dainininke, tai buvo mano didžiausia svajonė. Gyvenu savo svajonių name už miesto nuostabioje aplinkoje. Tai netgi daugiau, nei tikėjausi. Būčiau laiminga dirbdama puikų darbą ir gyvendama Waddinxveen, kur gan ilgą laiką gyvenom, turėdama tą patį vaikiną ir Luną. bet dabar netgi geriau!"
Atgal į viršų Go down
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Living 2009m. sausis (Olandija) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Living 2009m. sausis (Olandija)   Living 2009m. sausis (Olandija) Icon_minitime2009-02-23, 00:02

Living 2009m. sausis (Olandija) 262mmab
Lunos rankų antspaudai
Šie antspaudai padaryti kai jai buvo dveji. Tai pirmasis dalykas, ką ji parsinešė iš darželio, mus jis džiugina.

Senelė den Adel
Moterys mano šeimoje atliko labai didelį vaidmenį mano šeimoje. Aš turėjau ypatingus ryšius su jom. Senelė den Adel mėgavosi gyvenimu ir buvo įdomių istorijų pasakotoja.

Living 2009m. sausis (Olandija) Hx20skLiving 2009m. sausis (Olandija) 2jcsy6a
Singlai
Draugas man juos davė. Aš dabar pradėjau juos vertinti ir kolekcionuoti pati.

Gimimo žiedas
Tą dieną kai gimiau, gavau šį žiedą iš tėvų. Jis greitai bus padarytas mažesnis, kad tiktų Lunai. Man patinka tradicija perduoti iš kartos į kartą daiktą.

Living 2009m. sausis (Olandija) 6fujr7
Šventasis Jurgis
Nusipirkau jį Rumunijoje, Sibiu. Vietos menininkas nutapė jį aliejumi ant medžio.

Baltas korsetas
Tai mano pirmasis įsigytas korsetas. Jis yra iš šilko, papuoštas karoliukais, jis išliks mano mėgstamiausias.

Pasakos
Mano tėvai įtikinėdavo kas vakarą skaityti vis kitą pasaką, bet aš tik norėjau Miegančiosios gražuolės.

Living 2009m. sausis (Olandija) 14m5d3aLiving 2009m. sausis (Olandija) 311tks4
Maža juoda knygutė
Joje mano, Robert ir Luna nuotraukos ir ji keliauja visur kur ir mes.

Dr. Martens
Mano prekės ženklą. Juos įsigijau 1996 metais už 75 guldenus per išpardavimą. Aš daugelį metų jų nedėvėjau. Jie yra nunešioti ir bjaurūs, bet negaliu jų išmesti.

5 x Sharon
Būtų didžiausia bausmė, jei po šio gyvenimo nieko daugiau nebūtų. Nemėgstu atsisveikinti. Tai išlikę nuo vaikystės.
Savo tekstais norime žmones skatinti mąstyti. Nenorime būti politiški. Nenorime paveikti žmonių nuomonės.
Manau graudinančios dainos yra nuobodžios ir netikros. Tik „De Vlieger” André Hazes mane paslapčia sugraudina.
Mes gyvenam už miesto. Man reikia pabūti gamtoje, kad tapčiau vėl savimi.
Jei pradedu skaityti gerą knygą, negaliu jos padėti į šalį. Skaitau iki trečios valandos ryto, o kitą dieną todėl būnu susierzinusi.


Paskutinį kartą redagavo Credenda, 2009-02-23, 00:26. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Living 2009m. sausis (Olandija) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Living 2009m. sausis (Olandija)   Living 2009m. sausis (Olandija) Icon_minitime2009-02-23, 00:02

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Living 2009m. sausis (Olandija) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Living 2009m. sausis (Olandija)   Living 2009m. sausis (Olandija) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Living 2009m. sausis (Olandija)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Yes 2007 kovas (Olandija)
» Metal Ways: Appelpop (Olandija) 2008 09 13

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Within Temptation LT :: Grupė :: Straipsniai-
Pereiti į: