Within Temptation LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Within Temptation LT


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kerrang 2008

Go down 
AutoriusPranešimas
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Kerrang 2008 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kerrang 2008   Kerrang 2008 Icon_minitime2009-01-27, 15:08

Dainos, kurios pakeitė mano gyvenimą - Sharon Den Adel

BOHEMIAN RHAPSODY - QUEEN
Mano tėvai buvo dideli Queen fanai so taigi augdama aš juos dažnai girdėdavau. Bohemian Rhapsody mėgstamiausia daina, dėl balsų einančių iš vienos stereo pusės į kitą. Tai labiau kūrybinga, todėl mane ir žavi. Kai pamačiau juos grojant Live Aid per TV, tai paliko man didelį įspūdį. Kai mirė Freddie Mercury mane užvaldė liūdesys. Jo muzika man reiškė tiek daug.

RIDERS IN THE STORM - THE DOORS
Tą savaitę, kai mirė Freddie Mercury mačiau Oliver Stone filmą The Doors ir mane sužavėjo koks poetiškas buvo Jim Morrison. Jis mane įkvėpė pabandyti sukurti žodžius ir muziką, pirmąkart. Freddie mirtis ir šios dainos klausymas, begalę kartų tą savaitę pažadino manyję meninką. Prisijungiau prie pirmosios grupės, nors mes grojom koverius, bet tai privertė mane suprasti, kad muzika yra tai kuo noriu užsiimti gyvenime. Taigi vienas dalykas pasibaigė, kitas prasidėjo.

PIECE OF MY HEART - JANIS JOPLIN
Buvau bliuzo koverius grojančioje grupėje, kai man buvo 14 ir man labiau patiko Janis Joplin. Jos buvo nuostabus balsas. Aš buvau girdėjus ir kitų vokalisčių moterų, bet ji buvo pirmoji kuria tiesiog žavėjausi. Kai pamačiau Bette Midler paremta jos gyvenimu [The Rose] ir tada prasidėjo antroji Janis Joplin fazė aš dainavau pagrindinę dainą (filmo) per savo tėvų 25 metų vestuvių metines.

SMELLS LIKE TEEN SPIRIT - NIRVANA
Nirvana tikriausiai mano mėgstamiausia visų laikų grupė. Tai buvo jų primoji išgirsta daina ir energija bei emocijos palietė mane taip pat kaip ir Janis Joplin. Aš galiu klausytis kitų Nirvana dainų dabar daugiau, bet nuo šitos viskas prasidėjo ir aš esu dėkinga. Gera daina niekada nesikeičia, nesvarbu kiek kartų ją girdėjai. Aš klausau gal du kartus per metus ir ji visada turi tokį pat poveikį ir sukelia tiek prisiminimų. Nirvana visiškai atsidavė muzikai, kai būdavo scenoje ir tai yra tai kas visada liks manyje.

JEREMY - PEARL JAM
Graži daina, ją išgirdau kai domėjausi savo mokyklos draugų gyvenimu. Dainos žodžiai jaudinantys. Ir tikrai nukelia atgal į mokyklą ir klasę, kur mano draugai tyčiojosi.

DEAD CAN DANCE - SUMMONING OF THE MUSE
Dead Can Dance muzikos atmosfera mane verčia išeiti laukiant ir rašyti savo dainas. Kiekvieną kartą kai išgirstų šią dainą ir In The Wake Of Adversity, jaučiuosi įkvėpta ir pakylėta. Tiesiog galingas dalykas. Aš apie juos mąstau, kaip apie dvasinius dainų rašymo mokytojus. Jie parodė mums, kaip grupei manipuliuoti atmosfera. Jie tiesiog kerintys.

BONEY M - DADDY COOL
Gėdinga prisipažint Kerrang’ui. Boney M buvo pirmoji grupė kuria žavėjausi! Jie kūrė gera pop muzika, bet jie taip pat turėjo tamsesnių atspalvių muzikoje. Prisimenu Daddy Cool kai buvau 10 metų ir mylėjau dėl tyro pop patrauklumo, bet man jie dabar dar patinka.
Atgal į viršų Go down
 
Kerrang 2008
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kerrang (UK) 2007 balandis
» Kerrang (UK) 2007 kovas
» Kerrang! (UK) Famous Last Words: Sharon den Adel of Within Temptation
» Qstock 2008
» Zandstock 2008

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Within Temptation LT :: Grupė :: Straipsniai-
Pereiti į: