Within Temptation LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Within Temptation LT


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kerrang! (UK) Famous Last Words: Sharon den Adel of Within Temptation

Go down 
AutoriusPranešimas
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

Kerrang! (UK) Famous Last Words: Sharon den Adel of Within Temptation Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kerrang! (UK) Famous Last Words: Sharon den Adel of Within Temptation   Kerrang! (UK) Famous Last Words: Sharon den Adel of Within Temptation Icon_minitime2009-01-11, 21:05

Kada paskutinį kartą verkei?
Kai mirė mano močiutė. Aš lengvai neapsiverkiu, bet kai verkiu darau tai dėl priežasties.

Koks buvo paskutinis tavo nusipirktas albumas?
Aš pirkau Alice Chains “Dirty”, kurį aš labai mėgstu. Jūs žinot kaip viską susidėti į savo MP3 grotuvą ir tada išvaduoti tavo diską? Ką gi, aš tai žinau ir kai prarandu visus savo duomenis. Aš būnu kaip “Neeee!”, žinoma, aš turiu nueiti ir nusipirkti tai iš naujo.

Kada buvo paskutinis kartas kai padarei kažką ko neturėjai padaryti?
Oo, seniai. Turbūt mano paauglystėje. Žinoma tai priklauso nuo to ką tu manai. Aš tikrai negaliu prisiminti, net jei aš prisiminčiau ir tai panaudočiau buvimui bloga mergaite esu įsitikinusi tai dabar nebūtų pastebėta.

Kam išleistum savo paskutinius 20 svarų sterlingų?
Didelei taurei vyno su ožkos sūriu. Tai mano silpnybės.

Kada paskutinį kartą turėjai muštis?
Dieve mano, tai buvo labai seniai. Aš net negaliu prisiminti, tikrai. Galbūt kovos su šauksmais ir ginčais, tačiau tai taip toli kaip ir tos kovos, aš niekada to nedariau.

Kada paskutinį kartą buvai girta?
Ah, tai nebuvo taip seniai. Manau tai turėjo būti paskutinę mūsų paskutinio turo dieną, nes aš pagaliau galėjau gerti. Aš nelinkusi gerti turo metu, nes paskui turiu žiūrėti savo balsą, be to tai reiškia, kad man reikia tik vienos ar dviejų taurių, kad pasigerčiau. Aš nevartoju alkoholio visada, bet nemanau, kad esu bloga kai esu girta. Kai esu girta esu labiau ironiška. Kai kurie žmonės kai pasigeria pradeda blogai šnekėti ir pasidaro bjaurūs, bet aš tik labiau laisva ir besilinksminanti.

Kada paskutinį kartą ėjai į koncertą kuris buvo ne tavo?
Aš paskutinė kartą ėjau ė A Perfect Circle kai jie grojo Olandijoje. Jie daug nekoncertuoja, bet kai koncertuoja visada daro tai labai gerai.

Koks būna paskutinis dalykas kurį darai prieš eidama į lovą?
Aš išsivalau dantis. Tai yra apie tai.

Kokia daina kurią norėtum išgirsti prieš mirtį?
Tai truputį baisu. Aš nežinau, bet aš nesiruošiu mirti dar ilgą laiką, todėl tikiuosi tai nėra svarbu. Nors aš nemanau, kad kur nors norėčiau girdėti muziką. Galbūt su kuo nors maloniai pasišnekėti ir įsitikinti, kad nėra nieko nebaigto, ką turėtum padaryti prieš išeidamas.

Kerrang!
Panašu, kad 2008 metų pirmo pusmečio, kuris numeris neaišku
Sad

Iš anglų kalbos vertė ir šiek tiek redagavo Lost Lullaby
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
 
Kerrang! (UK) Famous Last Words: Sharon den Adel of Within Temptation
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kerrang 2008
» Kerrang (UK) 2007 kovas
» Kerrang (UK) 2007 balandis
» Within Temptation

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Within Temptation LT :: Grupė :: Straipsniai-
Pereiti į: