Within Temptation LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Within Temptation LT


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Powerplay 2007 balandis (UK)

Go down 
AutoriusPranešimas
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Powerplay 2007 balandis (UK) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Powerplay 2007 balandis (UK)   Powerplay 2007 balandis (UK) Icon_minitime2008-11-30, 00:03

Interviu su Within Temptation nariais Robert Westerholt ir Sharon den Adel

Within Temptation susikūrė maždaug prieš dešimt metų ir per tą laiką įgavo daug ištikimų fanų. Sėkmingi albumų pardavimai dar pridėjo fanų, albumų ir DVD pardavimai pakilo virš 1,2 milijonų pasauliniu mastu, paversdami grupę daugiausiai parduodančia grupe tarptautiniu mastu. Tad malonu kad jie yra paprasti ir nepretenzingi bei kaip jie aiškina savo sėkmę. Robert Westholt ir Sharon den Adel buvo nesenai D. Britanijoje trumpam turui, savo albumą naują reklamuoti „The Heart Of Everything“. Glenn Butler iš Powerplay turėjo galimybę sužinoti jų nuomonę apie albumą.

Kai paklausėm kodėl Within Temptation tokie populiarūs, Sharon ir Robert nusijuokė. „Aš neturiu net menkiausios užuominos kodėl mes populiarūs! Pradėjo Sharon. „Matyt žmonės kažkaip atrado ryšį. Žinoma, mes to norėjom, bet niekada nežinai ar tai pavyks pasiekti. Tai tiesiog magiška, kad žmonėms patinka ir tai tikriausiai tai traukia dėl emocijų.“
„The Heart Of Everything“ skiriasi nuo pirmųjų darbų, tad Sharon paaiškina, ką kitokio grupė padarė. „Mes norėjom labiau energingo albumo šį kart. Mes bandėm su „The Silent Force“, bet jis buvo labiau orkestrinis albumas negu energingas, nes tai buvo pirmas kartais kai dirbom su didžiuliu orkestru ir choru ir mes įdėjo visur, nes mums tai patiko labai. Mes buvom patenkinti choru. Mums tai buvo kažkas naujo ir didingo. Žinoma, mums ir anksčiau tekę dirbti su orkestru, bet labiau tokiu dirbtiniu ir šįkart buvo tikras, tad mes galėjom viską daryti patys ir buvo puiku. Su šiuo albumu ir pasimokymu iš „The Silent Force“ mes turėjome panaudoti daugiau balanso, padaryti jį geresniu. Šiuo atveju mažiau yra daugiau. Taip pat norėjome šįkart daugiau gitarų. Turiu omeny, jog jos buvo labiau fone tik, nes labai susiliejo su orkestru. Tad skyrėm tam daug dėmesio, kad labiau derėtų su gitarom. Taip pat susikoncentravom ties kitais dalykais, grupė tapo labiau organizuota.
Kai viskas eina apie konkrečią dainą tuomet grupė dirba dviem rėžimais: kaip vienas vienetas ar atskirom grupelėm. Within Temptation nėra tokia grupė, kur dainų žodžius rašo vienas vokalistas, o grupė rašo muziką, kaip paaiškino Robert. „Ne tai labiau maišyta. Sharon ir aš rašom žodžius kartu. Taip pat aš rašau ir vienas, kaip ir ji. Sharon taip pat rašo su klavišiniu. Kartais mes trys kartu rašome ir daug rašom kartu su mūsų prodiuseriu Daniel ir tada darom kombinacijas. Dažniausiai Sharon su mūsų klavišininku Martijn ir aš su Daniel.“ Sharon nusijuokė, „Mes negalim visada rašyti kartu, Robert ir aš susipykstam. Mes abu esam labai dominuojantys ir užsispyrę, taigi sunku dirbti. Mes abu stengiamės lyderiauti.“
Kalbant apie kūrimą tai labiau suplanuota, aiškina Robert. „Kūrybą einasi puikiai visi žinome savo roles ir pareigas kūrybos procese. Mes vieni kitus pažįstame puikiai ir mūsų supratimas kokia kryptimi norime dirbti sutampa. Nesakau, kad visas įrašų procesas lengvas, bet mes tikrai dirbame kaip komanda. Tad viskas einasi pakankamai sklandžiai.“ Sharon pasakė Within Temptation mantra, kuri paaiškina grupės menišką gyvavimą ir kūrybą kokybiškų dainų. „Mes turime vieną taisyklę ir tai yra jokių ego. Mes tiesiog turime pasirinkti dainas kurios mums atrodo geriausios ir dėl to nekyla problemų, tiesiog rašyti kartu dainas ne visada išeina.“
„The Heart Of Everything“ naudojamas panašus procesas ir stilius, kurio grupė dirbo anksčiau, tik pagrindinis skirtumas, jog išryškinami labiau šablonai. „Tai yra vienas iš albumo skirtumų. Mes planavom tai senai, bet kažkaip nenaudojom šablonų,“ atsakė Robert. „Šįkart norėjom tai padaryti. Bet jei naudoji šablonus muzikoje, ypač mūsų muzikoje, kuri pakankamai kupina vaizduotės, tai prideda kitą dimensiją muzikoje ir tai mes stengėmės įgyvendinti. Bet garsine prasme, praeitame albume gitaros ir būgnai skambėjo gerai, bet mes vis tiek norėjome dar patobulinti garsą. Taip pat darėme ir su orkestru, šį kartą įrašinėjome Prahoje. Mes ten nuvykome su būgniuku ir mes turėjome daugiau laiko ir kontrolės susipažinti su jų grojimo procesu. Mums taip pat padėjo darbas su tuo pačiu prodiuseriu, inžinieriumi ir miksavimo inžinieriumi, labiau įsigilinti. Mums nereikėjo susipažinti vėl ir taip sutaupė daug mūsų energijos. Tai tiesiog bendros emocijos ką mes turime. Mes taip pat žinojome emocijas iš praeitų albumų.“ Sharon pridėjo savo mintis, „Prodiusavimo prasme mes buvome arčiau to ką mes mėgstame daryti. Mes pasiekėme tai ką turėjome savo mintyse ir tai pavyko įgyvendinti beveik taip pat kaip mums norėjosi. Su kitais albumais visada būdavo, kad išgirdus dainą norėjosi joje kažką pakeisti.“
Sharon pasakoje apie „The Heart Of Everything“ albumo temą ir pavadinimo kilmę. „Taigi, kai rašėme kelias dainas, atkreipėm dėmesį į dainų žodžius ir kad jose kartojosi frazė the heart of everything. Ką mes tuo norėjome pasakyti, kas manote yra svarbu? Tai kai tu kaip individualus žmogus atsiduri savo gyvenimo centre. Mes interpretavom taip: visko širdis yra atvirumas sau, žvelgti neutraliai į save ir būti sąžiningam ką darai gyvenime arba tai kad žmonės aplink mane norėtų jog taip daryčiau? Ar tai darau dėl teisingų priežasčių? Ar žvelgiu į visuomenę taip tarsi ji sakyti ką aš norėčiau girdėti ar tai yra ką aš noriu girdėti? Ar tai tikrai tiesa? Būti kritiškas sau“
Ši žinia akivaizdžiai aiški grupės pirmame single iš albumo, „What Have You Done“ su Keith paputo. Būti atviram ir žvelgti už savęs ir grupė nusprendė ką nori padaryti su šia daina, kaip Robert paaiškino. „Tai nebuvo tai ką mes paprastai norime daryti, bet jis (Keith Caputo) buvo akivaizdus pasirinkimas. Kai mes parašėm dainą supratom, jog ji puikiai skambėtų duetu. Tada pradėjo galvoti ką pasirinksim, ko galime paprašyti? Ir Keith Caputo buvo tas vyrukas atėjo mums į galvą, nes mes tiesiog jį mylim. Dainoje yra be galo daug energijos ir Keith turi daug energijos savo balse. Kitu atžvilgiu, taip pat mums patinka jo melancholiškas tamsus balso tonas ir norėjome išlikti melancholiški. Jis su savo balsu gali daug nuveikti, netgi daugiau negu mes žinojome iš jo darbų. Mus net nustebino, jog jam buvo labai lengva atlikti. Taigi stengėmės gauti jo telefono numerį, kurį gavome per kelis draugus, kadangi Olandijoje praleidžia daug laiko su muzikantais draugais ir mergina. Mes tuo metu irgi buvome Olandijoje, todėl buvo lengva, jis išklausė dainą, jam patiko ir tiesiog atvyko į studiją ir įrašė savo partiją. Tai yra žymiai geriau negu nusiųsti dainą ir leisti jam padainuoti. Šiuo būdų gali pasiekti daug daugiau. Studijoje nebuvo jokios įtampos, tik linksmybės. Tai yra vyrukas kuris visiškai atsidavęs muzikai ir tai gali pajausti“ džiūgavo Robert. Keith puikiai atitiko grupės kredo „ne ego“ kartu su aistra muzikai ir valdingu ir nuostabiu balsu, jis buvo puikus pasirinkimas duetui. „Jis tikrai tiesiog puikus žmogus ir tu niekada nežinai ar bus toks žmogus, pakviesdamas jį, kai tau patinka tik jo balsas: „Gerai, aš tikiuosi, jog jis nuostabus vyrukas, nes jei mes dirbsime studijoje ir nieko neišeis. Aš nenoriu su juo dirbti“ Bet viskas buvo tiesiog 100 procentu puiku“ pridūrė Sharon.
Vokaline prasme Sharon visiškai įkvėpta „The Heart Of Everything“. Ji paaiškino kaip tai įvyko. „Manęs tiesiogiai Keith neįkvėpė, bet aš tiesiog stengiausi perteikti tam tikrą nuotaiką ir atitinkamą vokalą kiekvienai dainai. Mano nuomone, jei nori sunkesnio albumo ar labiau energingo, tada negali tiesiog naudoti aukštos tonacijos balso vien tik, tų sirenos balsų , kuriuos aš beje mėgstu. Tačiau įvairovė yra gerai ir atlikti kiekvieną dainą vis kitaip. Tai iššūkis man, bet gerai dainoms ir daugiau įvairovės vienam albume. Smagiau klausyti, kitaip atsibostų, todėl mes taip padarėme. Tęsiant Sharon paaiškino apie „What Have You Done“. „Dainos žodžiai yra labiau apie porą kuri tikrai myli vienas kitą, bet jie žvelgia skirtingai. Tiesiog kvailas pavyzdys, vienas turi kairį sparną, kitas dešinį ir jie stovi skersai vienas priešais kitą. Jie mylėjo vienas kitą ir tebemyli, bet dėl pažiūrų ir gyvenimo požiūrio skirtingumo ir viso kito, jie tapo tarsi priešai vienas kitam. Taigi daina apie tai kaip meilė virsta pykčiu.“
Robert paaiškino „Frozen“ atsiradimą. „Juokinga, jog „Frozen“ buvo tai ką įkvėpė muzika. Aš manau. Kartais parašai dainą ir Sharon sukuria žodžius, kurie kartais neturi prasmės, bet juose yra emocija. Ir kažkokiu būdu pasakoją istoriją, kol galiausiai gaunasi daina. Daina apie santykius, kurie tampa neįmanomi dėl mus supančio pasaulio. Ir vienas, dėl kito naudos nusprendžia jį palikti, tam net nesuvokiant kodėl. Nedažnai taip susikuria mūsų dainos, bet su šia daina būtent taip ir buvo.“
„Our Solemn Hour“ įtakojo žodžiai santus spiritus, kuriuos dainuoju nuo pradžios ir demo žodžiai ir galiausia Čerčilio kalba ir visai tai galiausiai tapo daina apie karą. Ne būtent apie Antrąjį Pasaulinį karą, mes nenorėjom taip sukonkretinti, tiesiog norėjosi perteikti tą jausmą iš jo kalbos. Be to nuo Antrojo Pasaulinio karo praėjo daug laiko, o žmonės vis miršta karuose, o mes vis nepasimokome iš to. Kai kiekvieną kartą atsiduriame ties karo riba, jis būna labiau dėl politinių priežasčių, negu tų kurios mums sakomos“ teigia Sharon. „Faktas tas, jog kare nėra nei vieno nekalto žmogaus. Net prieš karą jie leido nueiti taip toli, taigi jie susiję“ pridūrė Robert.
O atsakomoji žiniasklaidos reakcija į albumą buvo nepaprasta. Sharon aptarė savo minis apie išsakytas nuomones.“ Spauda buvo nuostabi. Turiu pasakyti. Mes niekada nesulaukėm tokios reakcijos nei vienam iš albumų. Žmonės visada reaguoja entuziastingai, bet šįkart atrodo visiems tikrai patiko. Manau mes turėjom tik du mažiau entuziastiškai nusiteikusius žmones, bet jie labiau kitokioje muzikoje. Taigi tai nustebino. Mes mylim šį albumą ir žinoma visi sako taip kai išleidžia naują įrašą, bet šįkart aš tikrai, tikrai jį mėgstu. Aišku vėliau pastebėsim dalykus kuriuos mes galėjome padaryti visiškai kitaip. Mes dar vis labai įsitraukę į tai jog ką tik jį užbaigėm, tad negalim būti labai objektyvūs šiuo metu, bet galiu nuoširdžiai pasakyti, jog myliu šį albumą.“
Robert paaiškino įdėtas pastangas į albumą ir teigiamus spaudos atsiliepimu, taip pat kodėl grupė vis dar patinka klausytis „The Heart of Everything“. „Kartais ilgai užtrunki su gamybą ir todėl nebesimėgauji daugiau, grojo iki mirtino pabodimo ir kartais nesi patenkintas ir norėtum kažko kito. Štai kodėl mes vis dar mėgstam klausyti albumo, nes mes esam patenkinti ir neerzino. Gal tai menkniekiai, bet nieko nereikia keisti ir mes laimingi. Taipogi mes patys padarėm visą albumo įrašymo procesą ilgesnį, mes tiesiog galėjom palikti vieną gitarą, bosą ir būgnus ir tai būtų žymiai lengviau“ juokiasi Robert ir Sharon. „Bet visgi dėl mokymosi proceso, kuris praėjo sklandžiai ir komanda kuri dirbo su grupe, darbą atliko kur kas sklandžiau. Kai stengiesi kovot, ir pavyksta. Taigi jausmas vis dar geras išlikęs. Nepaisant to, jog „The Heart of Everything“ įrašymas truko 5 mėnesius, grupė įrašą atliko kaip norėjo. „Aš dabar pamąsčiau, jog pirmąjį albumą įrašėm per dvi savaites. Bet vėlgi tada turėjo atlikti tiek skirtingų dalykų. Mes išbandėm viską ir išnaudojom visą mums skirta laiką. Įdėjom daug įtempto darbo, kad jis išeitų. Betgi buvo dar viena priežastis kodėl įrašai užtruko ilgiau. Ir tai buvo Sharon problemos su balsu. „Kita priežastis kodėl ilgai užtrukom, tai virusas mano gerklėje. Kai pradėjau dainuoti, tą dieną pasigavau virusą, bet vis tiek tęsiau dainavimą ir po kelių dienų nusprendžiau, jog nieko nebus, nebuvau patenkinta rezultatais ir maniau, kad galiu atlikti geriau. Taigi nuvykau į ligoninę, kur patikrino mano balso stygas ir viskas buvo gerai, bet kelias dienas turėjau skirti poilsiui. Taigi porą dienų pailsėjau, nes turėjau daug darbų atlikti ir perrašyti dainas kurias jau spėjau įdainuoti. Taigi kai pradėjo vėl dainuoti po poros dienų viskas buvo žymiai geriau negu prieš tai, taigi turėjau viską padaryti iš naujo. Tad manau, kad praleidau studijoje dainuodama dvi savaites, kai paprastai užtenka vienos.
Within Tempation taip pat buvo įtraukti į „The Chronicles Of Spellborn“ žaidimą. Robert paaiškino kaip metalo grupė buvo įtrauktą į žaidimą vaidmenimis. „Šį žaidimą sukūrė olandų kompanija ir jie pasiūlė mums. Idėja mums patiko ir mes sutiko, nes mes esam žaidimų fanatikai. Na taip vaikinai yra,“ nusijuokė Robert žvilgtelėdamas į Sharon. „Taigi mes sukūrė dvi dainas jiems ir viena jų naudojama traileriui ir mes kai ką naudojame savo gyviems pasirodymams, kai kuriuos grafinius elementus. Buvo taip pat įdomu stebėti kaip žaidimas buvo tobulinamas. Labai įdomus procesas: mes atvykome į studiją ten ir dainai sukurti gavom visą žaidimo istoriją, kuris yra internetinis vaidmenų žaidimas. Taigi yra tiesiog viena didžiulė istoriją apie visą pasaulį ir iš visų istorijų mes išsirinkome sau labiausiai patikusią ir apie ją sukūrėm dainą.“ Tęsė Sharon, “Tai įkvėpė ir turiu pasakyti „The Howling“ nebuvo vienintelė dainą kurią parašėm, dar sukūrėm „The Sounds Of Freedom“, bet jos albume nėra, tiesiog jos skambesys skyrėsi nuo albumo, taigi manau bus b-side ar kažkas. Kartais prireikia daugiau laiko suvokti apie ką turėtų būti daina. Šį kartą mums buvo pateiktą tūkstančiai puslapių istorijos ir buvo tarsi „imkit skaitykit ir išsirinkit kažką, nesvarbu ką parašysit, tiesio turit kažką panaudoti iš istorijos“ turėjo turėti ryšį. Ir pabaigoje mums buvo gana lengva.“
„Įkvepia nauja kryptis rašant dainą. Jie pasirinko mus todėl, jog norėjo Within Temptation dainos, taigi mums nereikėjo per daug nieko keisti. Tiesiog mūsų kryptis buvo, semti įkvėpimo iš žaidimo“ pridūrė Robert.
Daugelį kartu Within Temptation atsidūrė dėmesio centre nuo pirmojo išleisto albumo iki pirmosios dainos radijo eteryje iki Olandijoje Dylamo festivalio. Aišku dabar labiausiai juos išryškina naujasis albumas „The Heart Of Everything“. Grupė pasirodys šiemet keliuose festivaliuose, taip pat išparduotas turas D. Britanijoje ir tarptautinis turas apimantis Europą, JAV ir Japoniją. Taigi pasiklausykite šio nuostabaus albumo ir jei yra galimybių pamatykite Within Temptation gyvai. Cituojant Robert „Ieškokite visko širdies.“
Atgal į viršų Go down
 
Powerplay 2007 balandis (UK)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kerrang (UK) 2007 balandis
» Yes 2007 kovas (Olandija)
» Kerrang (UK) 2007 kovas
» Metal Ways 2007 spalio 08
» Rock Sound 2007 kovas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Within Temptation LT :: Grupė :: Straipsniai-
Pereiti į: