Within Temptation LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Within Temptation LT


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kerrang (UK) 2007 kovas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 36
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Kerrang (UK) 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kerrang (UK) 2007 kovas   Kerrang (UK) 2007 kovas Icon_minitime2008-09-14, 17:45

Kerrang (UK) 2007 kovas 34qtgtf Kerrang (UK) 2007 kovas 1687dwpKerrang (UK) 2007 kovas 13z50s7

Mažiau paprastas gyvenimas
Tom Bryant staipsnis, foto Paul Harries

Olandų roko sensacija Within Temptation nėra paprasta jums žinoma grupė... gerai žinomi Europos žemyne, jie dabar pasiruošia užkariauti D. Britaniją. Bet nesitikėkit, kad jie apie tai praneš garsiai...

Gamtovaizdis pakeliui iš Amsterdamo Schiphol aerouosto į maža miestelį Guoda plyti negailestinga lyguma. Laukai kiek akys užmato. Šios kelionės tikslas pakalbinti Sharon den Adel 32-ųjų metų Olandų goth metal super žvaigždę Within Temptation grupės vokalistę. Grupė dar nėra pakankamai žinoma D. Britanijoje, paprastai patogus ir aptakus, odinių sėdinių jos Mercedes salonas šnibžda, kad jų albumai buvo puikiai parduodami žemyne.
Tiesą sakant jų pardavimai gali pasirodyti pakankamai maži, ką kitos grupės laikytų pasisekimu. Jų pastarieji trys albumai pasiekė 1,2 milijonų ribą, kartu sudėjus, įskaitant 400 tūkstančių ir sumuojant paskutinį albumą „The Silent Force“, kuris tapo auksiniu praėjus trims savaitėms po išleidimo. Dėl šių skaičių jie laimi Olandijoje kasmet geriausio eksportuojamo įrašo prizą. Šie eksportai dažniausiai keliauja į Skandinavijos šalis, Vokietiją ir likusią Europą – vietas kuriose nėra pasiekia aukštos šlovės. Tik 40 tūkstančių jų paskutiniojo albumo buvo nupirkta D. Britanijoje. Tai yra pagrindinis dalykas, ką den Adel ir jos grupės nariai ruošiasi pakeisti šiuo metu. Štai kodėl mes čia.
Scenoje den Adel maištauja sus savo rūbais – pilvą veržiančios liemenės, daliai krintantys sijonai ir gotikinis makiažas. Šiandien ji dėvi džinsus, juodą švarkelį ir minimaliai makiažo. Ji graži, žavi su didelėmis tamsiomis akimis, lengvute šypsena ir smalsia kasdieniška maniera.
Mašinos gale, kalbantis olandiška greitakalbe telefonu, jos partneris, gitaristas, vaikystės meilė ir grupės smegenys 32-iejų metų Robert Westerholt. Aukštas, lieknas, plikas, ožiška barzdelė ir retkarčiais rimtas. Tai jo muzikinė vizija pridėjus nepakartojamą jo merginos balsą, tai ir lėmė jų pardavimus.
Jie yra skirtingi. Den Adel yra toks žmogus kuri žvelgia toli į ateitį, Westerholt anonimiškumas paverčia jį tokiu žmogumi, kurį ignoruoja. Jų pokalbis yra įprastas, dažnai apie pastarasias atostogas Curacao arba apie savo mažąją vienerių metų dukrelę Luna. Ir kai paprastai Westerholt pokalbis pasidaro labiau nešvankus, den Adel švelniai priekaištauja jam, kaip ir per vakarienę prieš kelias dienas, kai jis pradėjo pasakoti istoriją apie nužudytą pingviną, priverčia ją prie jo palinkti ir įspėjančiu žvilgsniu paklausti „Ar mes tikrai norime išgirsti šią istoriją dabar, Robertai?“
Ir kai važiuoji su jais per vietovę, nurodant vietas pakeliui, lengva pamiršti, kad esi su grupės nariais. Kai jie sustoję nupirkti dovanų vietinių saldainių ar olandiškų biskvitų, tai atrodo tarsi smalsi išvyka su svetingais draugais, negu interviu su milijonus albumų parduodančia grupe. Bet Within Temptation nėra tokia grupė kuri kalba apie seks`, narkotikus ir roken rolą.
Within Temptation susikūrė 1996, keli metai po to kai Westerholt susitiko den Adek mokyklos koncerte mažame Olandijos Alphen aan den Rijn miestelyje. Ji buvo auginama visame pasaulyje, jos tėvas daug keliavo, įgyvendindavo projektus tolimose šalyse ir pasiimdamas šeimą kartu. Ji keliavo iš šalies į šalį ir skambindavo namo iš Surinamo į Etiopiją ar Indoneziją, Jemeną, Šri Lanką ir daugiau. Tai buvo, kaip ji sako „ Dažniausiai geriausias būdas gyventi yra gera vaikystė. Bet buvo kai norėdavau pasilikti toje pačioje vietoje. Būdavo visada sunku susirasti ir išlaikyti draugus, kai žinai kad greitai vėl išvysi. Aš mėginau. Aš rašydavau draugams ir dar palaikau ryšius su kai kuriais. Tiesą sakant, vieną aplankiau praeitą dieną.“
Grįžtant į Olandiją, 14-os metų den Adel dainavo vietinėje koverių grupėje, grojo Lenny Kravitz, Pink Floyd ir „kitas panašias dainas“.
„Mes laimėdavome grupių konkursus, nes mano pusbrolis, kuris buvo baikerių gaujoje, atvykdavo į koncertus ir už mus nubalsuodavo“ juokiasi.
Westerholt, tuo tarpu augo Ispanijoje, gyveno netoli Madrido, kur jo buhalteris tėvas buvo paskirtas firmos. Jis jodinėjo žirgais, praleisdavo savo rytus tvarkydamas arklides, kad po pietų galėtų pajodinėti sus savo brolių per Ispanijos laukus. Su nuoskaudos gaidele, jis prasitarė, kad taip ir nebejodinėja metų metus daugiau.
10-iesies metų jis su šeima sugrįžo į Olandiją, persikeldamas į erdvų namą, dideliame namų kvartale Alphen aan den Rijj, nuo kurio iki Amsterdamo 30 minučių kelio mašina. Kai den Adel sulėtina Mercedes šiuose keliuose, Werterholt įdėmiai nužvelgia pro galinį langą. Jis parodo sienas kur treniravosi tenisą ar laukus kuriuose jis mėgdavo bėgioti, nurodydamas kryptį savo partneriai šiomis vingiuotomis gatvelėmis, pilkas namas atitinkantis 70-ųjų Angliją.
Seno namo išorėje, jis žvelgia į langus, niekas atrodo nepasikeitė. Jis pasidalino prisiminimais apie slepiamą muzikinę įrangą namuose kai tėvas uždraudė ją pirkti. Den Adel kikena prisiminusi kai Westerholt‘o tėvas ją užklupo jo lovoje dėvint tik marškinėlius. „Jis buvo toks susigėdęs, jis nežinojo ką sakyti.“ Ji kikena. “Aš manau, jis buvo išraudonavęs labiau nei aš.“
Jie susitiko prieš keturiolika metų, kai abiems buvo po aštuoniolika ir den Adel dainavo koncerte vietinėje bažnyčioje „Tai ne todėl, kad aš buvau labai religinga.“ Ji teigia. „Bet todėl, jog tem surengėm koncertą.“ Tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio.
„Aš maniau jis šiknius,“ sako ji. „Jis buvo su ilgais plaukais ir bandė atrodyti tarsi Kurt Cobain. Jis priėjo prie manęs ir pradėjo aiškinti, kad aš viską darau blogai, Jis jau grojo grupėje ir manė, kad žino geriau.“
„Aš manau, kad iš tikro jis bandė sužavėti mane,“ ji migteli. “Bet jis buvo per kuklus apie tai kalbėti su manim.“
„Tu tiesiog nebuvai pripratus prie profesionalios kritikos,“ atsako Robert.
Per kelis mėnesius jie susidraugavo ir kaip mena den Adel jie pajuto meilę vakarėlyje.
„Aš įteikiau dirbtinę rožę Robert ir jis man“ prisiminė ji. „Aš turėjau atlikti pirmą žingsnį, nors nebuvo kito kelio, kaip jis mėgsta sakyt. Iki šiol aš turiu savo vyrą ir po keturiolikos metų aš jį tebeturiu.
Jie kartu vykdavo į mokyklą, balansuojant Sharon ant jo dviračio ir svajojant apie muzikos atlikimą kartu. Jie repetuodavo senoje repeticijų studijoje, savininkas, kantri ir western muzikos gerbėjas slėpė jų įrangą savo garaže. Westerholt, kad tuo metu buvo paplitęs death metal žanras, nors jis klausė ir sėmėsi iš British doom metal grupės Paradise Lost. Jų pirmasis pasirodymas prieš dešimt metų Boskoop‘e vietoje pavadintoje The Tunnel.
„Keturi žmonės susirinko ir mes juos pažinojome,“ išsišiepia Westerholt.“ Bet vis tiek mes labai jaudinomės.“
„Mes nelabai atitikome vietinę sceną“ teigia den Adel. „Mes buvome savotiški ir niekas nežinojo ką su mumis daryti. Aš manau, kad tai mums padėjo.“
Kerrang (UK) 2007 kovas 1g67tsKerrang (UK) 2007 kovas 21bp0ya
Tai padėjo. Jais susidomėjo olandų firma DSFA (Doesn‘t Stand For Anything). Jų grupės sudėtis buvo nepastovi ir nauji nariai ateidavo ir išeidavo, galų gale nusitovėjo tokia sudėtis: den Adel ir Westerholt, gitaristas Ruud Jolie, bosistas Jeroen van Veen, klavišininkas Martijn Spierenburg ir būgniukas Staphen van Haestregt ir per du metus grupė išleido du albumus kurie palaipsniui prasiskverbė į Olandijos publikos pasąmonę, kol tuo metu kai jie vis dar dirbo savo nuolatinius darbus.
Ir tuomet atsitiko įdomus dalykas, kai jie tapo labai garsūs – sustojo. Jie viską sustabdė metams, kad pabaigtų mokslus ir įsigytų laipsnius, tuo atveju jai viskas nepasiteisintu. Den Adel beviltiškai norėjo studijuoti dizainą, bet pasuko link mados produkcijos ir valdymo. Westerholt, kuris dirbo prie žmoniškųjų išteklių ir ketino atidaryti interneto kompanija kol grupė išpopuliarės, grįžo į koledžą studijuoti ekonomikos.
„Mes pasiėmėm metines atostogas“ sako Westerholt. „Mes tiesiog norėjome užsitikrinti savo užnugarį, jei nieko neišeitų su muzika.“
„Faktas tas, kad mes ne iš šalies kuri remia grupes“, sako den Adel. „Kai kurios grupės patyrė sėkmę už Olandijos ribų, bet kad tai pasiektum turi ilgai ir sunkiai dirbti. Olandija niekada nebus tokia kaip Anglija, kur grupės gauna daugiau paramos. Tai reiškė, kad turėjome turėti kažką kitą, kas atsitinka daugumai grupių, galimybės didelės, bet neįstengiama jų pasiekti, kad ir geri būtumėt. Todėl mes tebedirbome ir po to kai pradėjome grupę.“
Bet tai susiję dar giliau. Within Temptation niekada nenorėjo užsiimti muzika vien dėl pinigų. Priežastis kodėl jie tebedirbo ar tęsė studijas, todėl kad nematytų muzikos kaip karjeros. Tai sako Westerholt, tai svarbu jei tikrai nori groti dėl teisingų priežasčių, jei norite išlaikyti muzikos vientisumą ir atvirumą.
„Mes norėjom groti dėl pinigų“ jis patvirtina. „Mes nenorėjome, kad muzika būtų tai dėl ko atsiranda maistas ant mūsų stalo. Mes norėjom nepriklausomybės nuo to. Kai metėm savo darbus, tapdami profesionale grupe, mes žinojome kad neturėsime daryti nuolaidų muzikoje, nes jei kas nepavyktų, turime užnugarį iš kurio jei reikės ir pragyvensim.“
„Tai reiškia, kad mums nereikėjo išsikelti tokių tikslų, kaip išsiveržti iš Olandijos ar parduoti tam tikrą sumą įrašų,“ jis pridūrė. „Mes tiesiog galėjome atsilošti ir pažiūrėti kas bus iš to, saugiai žinodami, kad viskas bus gerai, jei nieko neįvyks. Tai reiškia, kad mūsų karjera buvo organiška greičiau negu kažką būtume susikoncentravę, kad pagerintume albumų pardavimus.“
Ir tai yra karjera kuri tęsiasi jau dešimt metų, jie tapo didele grupe Europoje, grupe kuri per vieną koncertą groja 10 tūkst. Žmonių, kaip buvo Java Island pasirodyme 2005m.
Po įsitvirtinimo Europos topuose per 10 metų, jie pradeda tarsi nuo nulio kovą dėl pripažinimo D. Britanijoje ir Amerikoje. Grojo prastos kokybės vietose, darė begalę interviu ir darė visą darbą kurį reikia grupei norit išgarsėt atlikti, ar jie nuo to pavargo?
„Tiesą sakant tai atgaivina,“ sako den Adel.“ Šaunu kovoti iš naujo, puiku pradėti vėl viską nuo pradžių. Žmonės kurie jau žino mus, žino ko tikėtis. Amerikoje, pavyzdžiui, ko tikėtis iš mūsų, tai priverčia mus jaustis, kaip jautėmės grupės pradžioje. Jaudina pamatyti pirmąsias reakcijas vėl.“
„Tai reiškia, kad mes jaučiamės tarsi pionieriai,“ pertraukia Westerholt. „Mes ant krašto kur dar nei viena olandų grupė nebuvo.“
Bet grupės nežinojimas atneša ir problemų. Amerikoje ir D. Britanijoje jie buvo pavadinti „kiti Evanescence“ nepaisant dešimt grupės egzistavimo metų. Tai žinoma suprantama, grupėse dominuoja tamsi tema, didingas garsas, goth rock, abi grupės turi geidulingas vokalistes ir traukia tokia pačia auditoriją klausytojų. Bet tai nėra tai, dėl ko būtų patenkinti Within Temptation.
„Aš žinau, kad galiausiai žmonės spręs apie muziką kokia ji yra,“ sako den Adel. „Bet taip, kartais tai vargina mus, žmonės kartais būna storžieviai. Jie teigia, jog mes kopijuojame Evanescence. Tai nėra mandagu, nes mes tai darome jau ilgai ir mūsų apranga ir kaip mes save pristatome egzistuoja jau senai. Jei žmonės peržvelgtų mūsų istoriją patys tuo įsitikintų. Tai tarsi rūgštus obuolys, kurį turime nuryti ir tai nėra sąžininga. Norėčiau, kad žmonės būtų nešališki, kad galėtų pamatyti kokie mes esame.“
„Bet tai ne visada žlugdo, nes žinome jog tai nėra tiesa,“ pratęsę Westerholt. „Galų gale, tai užkabina. Užkabina muzika, jei ji gera. Taigi nėra gražu būti lyginamam su kita grupe, bet žinau kad galų gale tai praeis. Tu visada būsi lyginamas su kažkuo, nebent esi ypač žinoma grupė, tuomet kitus lygins su tavim.“
Ir tai nėra į ką jie žvelgia ironiškai, o faktas kad jų grupėje mergina.
„Manęs visada klausė ar aš manau kitaip prieinama ar man buvo sunku pradžioje kai buvau „viena iš kelių moterų metal‘e“,“ sako den Adel kraipydama akis. „Atsakymas – ne. Aš niekada neturėjau problemų, žmonės visada mus priėmė kokie esam.“
Abu den Adel ir Westerholt sako kad jų kūrybą įtakoja ką jie mato aplinkui ir jų emocijos. Den Adel sako, kad dažnai tai būna dalykai kurie atsitinka jiems abiems. Tačiau keista, abu teigia, kad niekada nerašo apie vienas kitą.
„tai gali ateiti pasąmoningai,“ susimąsto Westerholt. „Bet nemanau, kad mes tyčia rašom apie vienas kitą.“
Atrodo keista, kad jei teigia jog jų muzika yra asmeniška, tačiau jiems jų santykiai paliekami už muzikos ribų. Žinoma jie perteikia užgniaužtas savo emocijas dainose, argumentai kurie nebuvo išsakyti pasirodo dainų žodžiuose?
„To iš tiesų nėra,“ teigia den Adel. „Mes olandai ir tai reiškia, jog esam atviri. Yra olandiškas posakis panašus į anglišką, „Mes turime savo širdis liežuvyje.“ Mes sakome, tai ką galvojame, tai nėra visada gerai, žinoma. Bet tai pagerina atmosferą. Reiškia nekylą problemų ir mes jų neperkeliam į dainas.“
Taip pat jie teigia jog jų partnerystė nepadaro jų poros grupės bosais. Galinčiais laimėti daugumą ginčų dėl fakto, jog jie dalinasi viena lova.
„Jei kylą ginčų su likusias nariais, tada pasako mums tiesiai šviesiai.,“ atskleidžia den Adel.“ Žvelgti į mus kaip į bosus yra klaidinga. Manau kiekvienas grupėje žino ko nori ir kiekvienas turi vietą kurioje yra laimingi.“
Tačiau jiedu yra tie iš kurių imama interviu, kai tuo tarpu likusi grupė yra kažkur.
„Jie dalyvauja interviu,“ sako den Adel. „Šiuo atveju tik mes, bet kartais būtų šaunu jei būtume netik mes. Manau fanams dėl to kylą daugiau problemų, negu grupei. Jie amžinai sako „Yra daugiau žmonių grupėje negu Sharon, kodėl ji visada nuotraukose?“. Tai ne tai ką mes patys pasirinkome, tai tiesiog atsitinka ir mums nekyla jokių problemų dėl to.“
„Sharon visada gaus daugiau dėmesio, nes ji ji grupės vokalistė,“ priduria Westerholt. „ Tai pakankamai logiška. Aš dainų autorius, taigi aš kalbu, bet yra Martijn, tiesiog jis nemėgsta kalbėt.“
Kai jie vaikščiojo aplink senąsias Guoda gatves, rodydami architektūros statinius ir pasakodami istorija vietos, jie atrodė lengvai gyvenantys savo gyvenimą. Jie sakė, jog būtų šaunu prasiveržti D. Britanijoje ir Amerikoje. Jūs žinoma, neišgirsit mūsų dejuojant dėl to“, pripažino Westerholt. Tai nėra tai į ką jie susikoncentravę, kas juos užveda. Paklausk jų ar jie būtų laimingi jei parduotų penkis milijonus kopijų naujojo albumo „The Heart Of Everything“ ir vietoj džiaugsmo pasirodo susirūpinimas jų veiduose.
„Mane gąsdintų tapimas per daug žinomu, atsako Westerholt. „ Tai nėra tai ko norime iš tikro.“
Ir taigi manote kokia keista grupė. Grupė greičiau praves jums turą po Olandijos miestus, negu aptarinės [urviną muzikos industriją, grupė kuri nenori tapti didelė ir garsi. Grupė su užnugariu, mokslo laipsniais ir verslo pojūčiu. Tai grupė kuri, tikriausiai pirmą kartą labiausiai tikėtina kai jie sako, kad viską daro dėl muzikos.

Sharon den Adel mintyse
Buvimas žmogumi....
„Kartais turiu blokuoti savo emocijas ant scenos. Aš prisimenu emocijas kurias turėjau kai dainavau dainą studijoje ir tyrumas ir tikrumas to jausmo smogia taip smarkiai, kad pasidaro sunku dainuoti. Kartais tai pasidaro taip asmenišką ir pradedu verkti ant scenos.“

Santykiai...
„Atvirai pasakius tai labai svarbu, bet kai kuriai žmonės suvokia jog iš pradžių sunku. Ne kiekvienam patinka atvirumas ir ne kiekvienas gali pakelti tiesą. Tiesa niekada netaisoma, visada įvairios pusės į ją pažvelgti.“

Bendravimas su fanais...
„Mes gaunam daug dramatiškų laiškų. Mes rašom apie tikras problemas, mes rašom apie sudėtingus dalykus ir manau tai patraukia žmones su problemomis kurie iško palengvėjimo. Bet žmonės kurie nemėgsta mūsų grupės, nemėgsta mūsų visiškai. Mūsų muzikoje yra begalę emocijų ir kartais tai gąsdina žmones.“

Žinomumas...
„Mane gąsdintų jei grupė taptų labai žymi ir mano gyvenimas per daug pasikeistų. Aš nežinau ar norėčiau kad per daug žmonių mane pažinotų.“

Viešas įvaizdis...
„Mes nesam tokia grupė įsivelia į blogus dalykus, tam nėra tikslo. Tampama priekabiais, niurzgiais ir kas norėtų taip atrodyti?“


Paskutinį kartą redagavo Credenda, 2008-10-17, 00:43. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

Kerrang (UK) 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kerrang (UK) 2007 kovas   Kerrang (UK) 2007 kovas Icon_minitime2008-09-14, 18:39

Pati dar praeitą savaitę norėjau imtis vertimo Very Happy, bet kažkaip pritrūkau laiko...

Laukiu nesulaukiu Wink .

P.S.: Credenda, mes rodos jau šiek tiek pažystamos... Very Happy, ar man tik pasivaideno?
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 36
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Kerrang (UK) 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kerrang (UK) 2007 kovas   Kerrang (UK) 2007 kovas Icon_minitime2008-09-14, 19:26

Emailais teko susirašinėt Very Happy
Aš ir neperdaugiausiai laiko turiu šiuo metu, bet straipsnių vertimas jau buvo planuojamas nuo šio forumo atsiradimo pradžios. Pradžiai išversiu angliškus straipsnius kuriuos rasiu, o jau vėliau užsiimsiu vertimu iš kitų kalbų
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

Kerrang (UK) 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kerrang (UK) 2007 kovas   Kerrang (UK) 2007 kovas Icon_minitime2008-09-14, 19:38

manau laiko šiais laikais neturi daugelis Very Happy...

ir beje straipsniai kurios verti rasti internete ar pati turi žurnalus? Very Happy (sorry, kvailas klausimas, bet aš mažvaikio lygio žmogus...Smile)
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 36
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Kerrang (UK) 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kerrang (UK) 2007 kovas   Kerrang (UK) 2007 kovas Icon_minitime2008-09-14, 19:44

Rasti internete žurnalų scanai
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

Kerrang (UK) 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kerrang (UK) 2007 kovas   Kerrang (UK) 2007 kovas Icon_minitime2008-09-14, 20:40

supratau... nes pati kažkaip nemažai ir perku... Very Happy, tai įdomu kaip kiti daro... Smile
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 36
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Kerrang (UK) 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kerrang (UK) 2007 kovas   Kerrang (UK) 2007 kovas Icon_minitime2008-09-26, 19:54

Prisipažįtu, tingėjau toliau verts :oops: Bet kadangi turiu laisvą šeštadienį stegsiuosi pabaigti
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

Kerrang (UK) 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kerrang (UK) 2007 kovas   Kerrang (UK) 2007 kovas Icon_minitime2008-09-26, 21:08

būna, kad tingi... aš kartais irgi užsitingėdavau, gi visi mes žmonės Smile . Dabar manęs pačios laukai ilgas darbelis su vienu interviu, nes vertimą į diktofoną įrašytą turiu, bet nemėgstu iš karto į kompą grūst, nes redaguot reikia dažnai… tai rankyte ant popierius… Very Happy tikiuos rankytė išlaikys…

be to ir taip sakyčiau greitai dirbi, nes aš vieno puslapio straipsnį verčiau paskutinį kartą porą dienų Very Happy…
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 36
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Kerrang (UK) 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kerrang (UK) 2007 kovas   Kerrang (UK) 2007 kovas Icon_minitime2008-10-17, 00:45

Galų gale aš tai padariau cheers pagaliau pabaigiau vertimą.
Pradėjau apie 22val, buvo šiokių tokių nukrypimų, poilsio pertraukėlių Very Happy o dabar pažiūrėt į laikrodį baisu, ryt reiks anksti keltis Sleep Bet ilgiau jau tempti nebegalėjau
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

Kerrang (UK) 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kerrang (UK) 2007 kovas   Kerrang (UK) 2007 kovas Icon_minitime2008-10-17, 19:38

vargšė... Smile bet žinau kas būna su tais vertimais...

šiaip, labai geras straipsnis... Very Happy labai, labai, labai, labai ir dar daug kartų labai... Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 36
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Kerrang (UK) 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kerrang (UK) 2007 kovas   Kerrang (UK) 2007 kovas Icon_minitime2008-10-17, 19:51

Aš žinau kas būna su vertimais man, pabaigiu vieną ir jei gera nuotaika, tai pradedu kitą versti. Tad šiandien užbaigsiu dar vieną vertimą. Šįkart pasirinkau olandišką trumpą interviu su Sharon Wink
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

Kerrang (UK) 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kerrang (UK) 2007 kovas   Kerrang (UK) 2007 kovas Icon_minitime2008-10-17, 20:15

wow! laukiu nesulaukiu! Very Happy

aš pati gaila kol kas tik iš anglų verčiu, bet kartais pavyksta tėvą pakankint... Very Happy tada gaunu vertimus iš rusų, bet tai būna labai jau retai Sad...
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Sponsored content





Kerrang (UK) 2007 kovas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kerrang (UK) 2007 kovas   Kerrang (UK) 2007 kovas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kerrang (UK) 2007 kovas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kerrang (UK) 2007 balandis
» Yes 2007 kovas (Olandija)
» Rock Sound 2007 kovas
» Kerrang 2008
» The Unforgiving albumas (2011 kovas)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Within Temptation LT :: Grupė :: Straipsniai-
Pereiti į: