Within Temptation LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Within Temptation LT


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Metal Ways 2007 spalio 08

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Metal Ways 2007 spalio 08 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Metal Ways 2007 spalio 08   Metal Ways 2007 spalio 08 Icon_minitime2008-09-14, 21:51

Metal Ways interviu 2007

Prieš Within Temptation koncertą Paryžiuje, mes praleidome pusvalandį kalbėdami su gitaristu Ruud Jolie. Jis atsakė į mūsų klausimus apie Jugtinių Valstijų turą, ateinančius specialius koncertus Eidhoven‘e ir Rotterdam‘e (su Metropole orkestru), naująjį singlą, daugybę nominacijų Belgijos, Olandijos ir Europos apdovanojimuose ir taip pat apie ypatingą santykį grupės su fanais.

Ko tikėjotės iš antrojo turo po Jungtines Valstijas? Kaip viskas praėjo?
Mes stengiamės nedėti per didelių vilčių kai grojame naujose šalyse. Ir žinoma, mes buvome ten prieš du mėnesius, taigi mes jau žinojome kai kurias vietas, viena iš jų yra San Franciskas.
Mes taip pat grojome 2 House of Blues. Aš jau žinojau tas vietas, nes buvau buvęs Los Angele anksčiau.
Ir apie viltis, mes jau žinojome kad kai kurios grupės, kurios buvo ten prieš du mėnesius, taip pat atvyksta. Taigi mes žinojome, kad bus linksma, taip ir buvo.
Kokia buvo ten publika? Ar yra kokių skirtumų nuo publikos Europoje?
Europiečiai elgiasi skirtingai. Jeigu nukeliausite į Suomiją arba Ispaniją, tai visiškai skirtingos istorijos. Amerikiečiai yra labai mandagūs ir per koncertą jie tikrai būna labai draugiški. Bet kartais vyksta koncertai dideliuose miestuose, kur žmonės yra truputį išsekę, bet po vienos ar dviejų dainų viskas būna gerai.
Kokia žiniasklaida ten?
Nuo pirmųjų kartų ten, mes dažnai gaunam tą patį klausimą, kurį gavom įrašo pradžioje Europoje. Kaip „Kodėl įrašinėjot su Keith Caputo?“ visada tos pačios istorijos, bet tai nėra blogai, žmonės nori žinoti kaip viskas įvyko.
Ar jau turite planų sugrįžti?
Ne
Ir ten, kuris albumas buvo labiausiai žinomas, The Heart of Everything? Ar fanai žinojo ir ankstesnius įrašus?
Fanai žinoma žinojo, interneto ir importuojamų diskų dėka
Apie šįvakar, fanai buvo paprašyti išrinkti tris mėgstamiausias dainas, tai gal gali atskleisti kurios pateko į top 3?
It‘s The Fear, Aquarius ir Jane Done matyt... tai ne todėl, kad aš nemėgstu Jane Doe, bet yra dainų kurias aš mėgstu labiau.
Ar sulaukėte daug balsų už šias dainas
Manau, kad taip
Ar šios dainos bus atliktos specialiame pasirodyme Eindhoven‘e?
Niekas dar nėra nuspręsta
Dar apie Eidhoven‘ą, jūs ką tik pranešėt, kad apšildys Threshold, ar nuspręsta kas bus antrasis apšildantis?
Taip, mes žinom ir tai nuspręsta, bet dar nėra oficialu. Manau mes tai pasilaikysime paslapty.
Ar bus kokių ypatingų svečių? Gal George (buvęs Orphanage)...?
Tiesą sakant, nežinau. Mes šiuo metu tiek keliaujam, kad mano mintys dar nesusikoncentravę ties Eindhoven‘u dar. Ir žinoma Robert‘as įsitraukęs į visą šitą reikalą, vadyba ir panašūs dalykai. Ir dažnai aptaria tarpusavyje ir jeigu kalba apie tai, tai autobuse būna naktis, aš tada žiūriu filmą arba per laisvą dieną, o kai laisva diena, tai ir laisva Smile
Eidhoven bilietai buvo parduoti greitai ir jūs nusprendėte atlikti dar vieną specialų pasirodymą Rotterdam‘e. Žmonės daug kalba, kad šis pasirodymas, o ne Eidhoven pasirodymas bus panaudotas DVD. Ir norėjau paklausti ar planuojat įrašyti ir Rotterdam pasirodymą irgi?
Taip žinoma, Eidhoven mes įrašysim visą pasirodymą. Tai bus didžiulis šou. Ir žinoma jei jis bus pakankamai geras panaudosim DVD. Tokia pati taisyklė ir Rotterdam pasirodymui.
Apie Rotterdam, jūs grosit su orkestru, iš kur kilo ši idėja?
Mums tai buvo viskas akivaizdu, mes visada įrašom CD su orkestru, taigi kaip būtų puiku atlikti tai gyvai? Ir šis milžiniškas orkestras: Metropole Orkestras mes su jais grojome su jais anksčiau ir pagalvojom kaip būtų puiku kartu atlikti visą pasirodymą.
Apie naują singlą, kaip nusprendėt, kad daina All I Need bus naujasis singlas? Kadangi pastarasis Frozen yra pakankamai rami daina, taigi galėjot pasirinkti išleisti sunkiasnę....
Taigi... mes visi labai mėgstam šią dainą
Jūs nufilmavot savo klipą Vokietijoje. Kodėl Vokietijoje? Ar tai dėl vietos, ar režisieriaus?
Taip dėl režisieriaus. Mes dirbome su juo filmuojant Angels klipą, taip pat Frozen ir The Howling... Taigi tai buvo mūsų ketvirtasis klipas kurį mes nufilmavom su juo ir mes žinojome seną nacių pastatą, kuris vėliau buvo okupuotas rusų, aš manau, taigi namas jau turėjo savo atmosferą. Todėl mes ir filmavome Vokietijoje. Jis iš ten, jo komanda taip pat, todėl lengviau mums šešiems atskristi ten, negu jam sus visa įranga ir komanda į Olandiją.
Ką tik išleidot CD iliustracijas. Ir mes galim matyt Sharon su daugybę dalykų ant jos veido... ar gali atkleisti šiek tiek informacijos apie klipo siužeto liniją?
Dar kart, aš nežinau tiek daug... Aš klipą mačiau tik kelis kartus. Tai buvo pirmasis planas ir jis turėjo gerą idėją, kas turėjo įvykti, bet dar reikia šiek tiek patobulinti. Tai bus labai abstraktus klipas, taigi nebus už jo didelės istorijos. Bet Sharon baigs ligoninėje, tiek galiu pasakyti.
Tai buvo nufilmuota karinėje bazėje ir mes mąstom apie elektrodus, gal Sharon tapo keistų eksperimentų subjektu...
Ne, ne...Bet kuriuo atveju nepamatysite tiek daug karinės bazės, tai tik daili aplinka. Ji nebus pateikta kaip karinė bazė.
Prieš filmuojant klipą jūs kaip grupė pateikiat kokių idėjų kokią turėtų būti siužeto linija?
Siužeto liniją mes kuriame patys.
Ar ir šio klipo?
Taip ir kaip jau sakiau, tai bus abstraktus klipas, ne toks akivaizdus kaip Angles.
Dar apie singlus. Ar All I Need bus paskutinis iš šio albumo?
Taip, spėju. Mes jau išleido keturis singlus.
Ar jau galvojate apie naują albumą? Gal jau turite jam kažkiek medžiagos?
Taip, bet nesu tikras dėl medžiagos. Aš nesu susijęs su rašymu. Jūs turėtumėte to paklausti Robert‘o ir Sharon, štai todėl jie dažnai duoda interviu (juokiasi). Bet galiu pasakyti, kad neturi daug medžiagos, nes jie nemėgsta rašyti kelyje.
Ar turi kokių atskirų projektų nuo Within Temptation?
Taip turiu. Dirbu prie projekto pavadinimu For All We Know. Tai mano Myspace puslapyje. Ir šiuo metu jį sudarau tik aš, bet aš rašau dainas ir kelios iš jų jau beveik baigtos.
Tai bus visiškai skirtinga nuo Within Temptation. Aš jums tai sakau, nes tai ko dažniausiai manęs klausia. Tai nebus kita grupė su tais pačiais elementais. Įsivaizduokit save kaip kepėja. Jus kepat duoną pragyvenimui ir tuomet po darbo nusprendžiate pasigaminti duonos dėl hobio? Ne, tai būtų per daug kvaila.
Tai bus sunkesnė muzika?
Tai bus sunki ir isteriška!
Kokie jūsų ateities planai? Gal žinai ar bus naujas turas?
Ką gi, mes vis dar norime aplankyti Rytų Europą ir tikriausiai taip ir padarysime, bet dar nesam tikri. Mes taip pat norime sugrįžti į Japoniją, kaip tik tuo esame užsiėmę. Ir žinoma bus naujas albumas.
Ir apie Prancūzija, jūs atlikote jau kelis pasirodymus šiemet čia, ar yra galimybė dėl dar vieno pasirodymo? Ar galite užtikrinti, kad to nebus?
Nėra niekada užtikrintumo šiame versle, tokia problema... Taigi niekas nesuplanuota, bet niekada nežinai.
Jūs buvote keturis kartus nominuoti TMF apdovanojimuose ir viena kartą EMA apdovanojimuose, kaip jaučiatės dėl to?
Tai gerai. Jie paremti žmonių nuomonę apie tai kas yra gerai. Ir laimint apdovanojimą, kad žmonės už tave balsavo. Iš kitos pusės, apdovanojimas už parduotus įrašus pasako tą patį, nes dauguma žmonių pirko albumą ir jiems patiko. Taigi manau, kad kiekvienas apdovanojimas tiek pat svarbus.
Delain bus vienas iš varžovų TMF geriausio roko atlikėjų kategorijoje, kaip dėl to jautiesi?
Puiku, man patinka Delain žmonės, tegul laimi geriausias. Bet norėčiau pridurti, kad keista varžytis muzikoje. Jei norite varžybų darykite greitąjį plaukimą ar bėgimą. Viskas priklauso nuo skonio.
Vyko didelė evoliucija jūsų kūryboje nuo Enter iki THOE ir ypač dainų struktūroje. Paskutiniame albume dainos sekė klasikine struktūra: pirmas posmas, pirmasis priedainis ir tada antrasis posmas ir vėl priedainis... Ar tai suplanuota, kad būtų labiau prieinama didesniai auditorijai žmonių?
Ne, mes niekada nesistengėm įtikti platesnei auditorijai, kitaip mes grotume hip-hop‘ą. Ne tai tiesiog kai rašai dainą yra tam tikras antplūdis, dėl kurio jauti, kad daina bus gera. Ir istorijos įrodyta, kad ne tik su mumis, bet ir su milijonu kitų grupių, kad ši struktūra veiksminga. Tokia pati istorija visose meno rūšyse, turi šį antplūdį, kur turi surasti viršūnę ir titą....
Taigi sakai, kad tai geriausia struktūra?
Mūsų grupės atveju, taip.
Kaip save įsivaizduoji po dešimt metų?
Pliką! Didelis alaus pilvas! Manau grosiu mandolina Bluegrass grupėje. Tikrai! Aš rimtai. Ir gal nebebūsiu su WT.
Ir kaip grupė, ar kalbat apie tai?
Ne, nes kaip sakiau, negali planuoti muzikos ir jau pasakei, kad buvo gera evoliucija tarp Enter ir šio albumo... Ir Enter metu jie neplanavo, kažko panašaus kaip: „Taigi po dešimt metų turėsim šį albumą, su šiais elementais jame“. Taip neišeina. Ir šiuo metu mes turime tiek malonumo... Aš niekada nemėgstu žvelgti pirmyn.

Arrow

Jūs turite ypatingą ryšį su fanais. Jūs esate tokia grupė, kuri nepagaili laiko pasikalbėti su fanais. Po kiekvieno koncerto jūs tai darot ir jūs darotės vis labiau ir labiau populiarūs ir jūs dar tai tebedarote. Kaip su tuo susitvarkote?
Aš kartais pats savęs to klausiu... Ką gi, pasakius atvirai, per paskutinį turą aš būdavau vienas iš pirmųjų einančių miegoti. Deja aš nelabai bendravau su žmonėmis. Aš norėčiau dėl to atsiprašyti, nes aš labai pavargstu... ne nuo žmonių, o bendrai.
Aš jaučiu, kad man reikia truputį laiko sau, todėl po pasirodymų aš einu į dušą ir tada į autobusą, einu į lovą ir žiūriu filmą ir tada miegot. Bet, žinai, tai darosi sunku mums...
Tiesa sakant aš labiau mėgstu apšildančių pasirodymų turus, nes po pasirodymo „tikroji“ grupė groja ir mes galime bendrauti. Bet šiąnakt mes esam paskutinė grupė ir po pasirodymo aš mėgstu atsisėsti, pasiimti alaus, nusimaudyti, atsipalaiduoti... Bet po pusės valandos ar 45 minučių salė bus tuščia, bus valoma....
Ar pastebėjot kokia amžiaus evoliuciją tarp žiūrovų? Ar jūsų fanai darosi vis jaunesni, ypač jaunų merginų aplink....
Jūs taip manot? Aš nepastebėjau to.... Tiesa sakant, tai dar priklauso nuo šalies. Pavyzdžiui Vokietijoje pakankamai vyresnė publika susirenka, mūsų amžiaus žmonės ir žinoma šiek tiek vyresni. Ispanijoje jaunesnė publika, Prancūzijoje taip pat, manau... ir Olandijoje šiek tiek jaunesnė, bet Olandijoje ji dar labiau įvairiapusiška (skirtinga).
Po tiek metų susitikimų su fanais ar dar yra koks nors elgesys, kurio jūs nepakenčiat? Ar jau išmokot priimti viską iš fanų?
Aš kartais esu tuo susirūpinęs, tai dėl to bendravimo su fanais, mes linkę bendrauti su žmonėm ir tai mėgstam, bet praeitą šeštadienį mes grojom Berlyne ir Martijn ir aš turėjo išvykti, nes mes jau išskridome į Paryžių vakar ryte, kai kiti keliavo autobusu.
Ir po koncerto aplink mus buvo įvairūs žmonės ir mes turėjo išeit, taigi išėjom ir tie žmonės tikriausiai su tuo susitaikė, bet tiekiuosi jie nepamanys, kad mes staiga tapom arogantiški.
Iš esmės einama pasižiūrėti grupės ant scenos ir jei po pasirodymo ateina pabendrauti, tikiuosi žmonės atsižvelgs į tai. Nes kaip sakiau, kai aš pavargęs, aš tampu viskuo nepatenkintas, todėl man geriau eiti į autobusą, negu stovėti su žmonėmis nuotraukoje. Bet žinoma mes mėgstam bendrauti su žmonėmis, kitaip to nedarytume.
Dabar pakalbėkit apie fanklubo dienas truputį. Pirmosios fanklubo dienos atrodo pakankamai panašios, išskyrus akustinę sesiją antrojoje, ačiū už tai. Ir būnant atvirai, mes auditorijoje ilgai laukėm tarp dviejų veiksmų ir pabaigoje mes nematėm tavęs daug. Aš svarstau ar tai buvo taip pat tau ar tu taip pat laukiai užkulisiuose, nieko nedarydamas.
Taip mes buvom... Fanlkubo dienos planuojamos vasara, sekmadienį. Ir tai yra vidury mūsų festivalių turo. Aš prisimenu pirmą kartą pernai metais, mes turėjom ne kokį savaitgalį Švedijoje ir Suomijoje, mes miegojome apie 6 valandas per 2 ar 3 dienas. Ir tiesiai po to buvo fanklubo dienos. Mes buvom visi labai pavargę ir žinoma mes turėjom būti ten ir būti mieli ir mes esam mieli su žmonėmis, aš taip manau, todėl tai nėra mums sunku, bet vis tiek aš verčiau tai daryčiau kai turime daugiau laisvo laiko.
Paskutinį kartą mes ką tik buvom Japonijoje ir mes turėjom pasirodymą dieną prieš tai apie antrą valandą nakties ir turėjom grįžti namo. Aš nuėjau miegot apie 5:30 ir mes turėjome būti Eidhoven‘e 10val. vėl. Galite įsivaizduoti kaip tai buvo.... ir žinoma aš mėgstu vaikščioti aplik ir bendrauti su žmonėmis... bet tądien, po visko: akustinis pasirodymas, dainavimas. Aš gulėjau ant sofos užkulisiuose, nes buvau pavargęs, ir taip buvo su mumis visais.
Taigi būtų puiku jei fanklubo dienos būtų kitu metu, net jei manau, kad tai bus puiki priežastis įvykti, bet turiu patikrinti vėl....
Apie gyvus pasirodymus, jei galėtumėte pasirinkti kas atliktų Keith Caputo partiją per What Have You Done, kas galėtų su tuo susidoroti?
Aš manau, kad tai būčiau aš... Mes kalbėjom apie tai, bet turi tokį nuostabų balsą... ir ....mes kalbėjom apie tai....
Setlist‘as yra daugmaž toks pat per visą turą, ar jums neatsibosta kai kurios dainos? Kodėl pasirinkote groti tokį pat setlist‘ą?
Taip kartais, bet priežastis kodėl mes taip darom yra ta mes mąstom apie šou kaip apie didelę taurę. Turi turėti šiek tiek įtemptų ir ramių dainų ir turi turėti nuostabią seką koncerte. Ir mes dirbome su kietuoju disku dėl antraplanių garsų ir didelio video projektoriaus, nėra lengva keitinėti dainas.
Mes turime tai užprogramuoti ir tai trunka valanda. Taigi nėra lengva kaitalioti setlist‘ą. Steven‘as tai atlieka ir mes nenorime iš jo atimti daug jo laiko. Bet mes turime dainų kurių negrojame kiekvieną vakarą, kartais grojame Frozen, kartais Jillian, kartais Final Destination. Bet žinoma pradedam su Our Solemn Hour ir baigiam su Ice Queen dainomis.
Kuria dainą išsirinktum iš tų kurių dažnai negrojate?
Man patinka A Dangerous Mind ir visada mėgstu groti The Promile ir taip pat Dark Wings.
Jei turėtum pasirinkti geriausia turo data 2007 metais, kuri tai būtų?
Manau House Of Blues Čikagoje, tai buvo tikrai nepaprasta, puiki vieta. Ir Bataclan čia Paryžiuje, tai visada buvo puiku.
Paskutinis klausimas, kaip praleidote savo dviejų savaičių atostogas prieš Jungtinių Valstijų turą?
Nieko per daug nedariau, buvau namie. Visi klausinėjo: „Ar važiuosi atostogauti?“ aš atsakydavau „Neeeeee, negi vėl, aš noriu pasilikti namie pagaliau! (juokiasi). Taigi taip buvo.

Šaltinis


Paskutinį kartą redagavo Credenda, 2008-09-26, 23:39. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

Metal Ways 2007 spalio 08 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Metal Ways 2007 spalio 08   Metal Ways 2007 spalio 08 Icon_minitime2008-09-14, 22:03

brovoooo! Very Happy Geras interviu... Aš tokį versčiau gal pusę dienos tai tikrai, bet tada jau be perstojo...

gera kai yra žmonių kurie daro tai ką darai ir tu pats... Very Happy Malonu skaityt...
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Metal Ways 2007 spalio 08 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Metal Ways 2007 spalio 08   Metal Ways 2007 spalio 08 Icon_minitime2008-09-15, 21:22

Po rodyklėlės žadėtas tęsinys Wink
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Metal Ways 2007 spalio 08 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Metal Ways 2007 spalio 08   Metal Ways 2007 spalio 08 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Metal Ways 2007 spalio 08
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Metal Ways: Appelpop (Olandija) 2008 09 13
» Live-Metal.net
» Kerrang (UK) 2007 kovas
» Kerrang (UK) 2007 balandis
» Yes 2007 kovas (Olandija)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Within Temptation LT :: Grupė :: Straipsniai-
Pereiti į: