Within Temptation LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Within Temptation LT


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Orkus Dark Divas Spezial (2004m. No.6)

Go down 
AutoriusPranešimas
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Orkus Dark Divas Spezial (2004m. No.6) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Orkus Dark Divas Spezial (2004m. No.6)   Orkus Dark Divas Spezial (2004m. No.6) Icon_minitime2009-03-09, 13:54

ORKUS: Kaip galima paaiškinti tą faktą, kad kaip taisyklė dainas rašo vyrai?
Sharon Den Adel: Nežinau. Galbūt daugelis tiesiog negali rašyti dainų. Mums bet kuriuo atveju tai netinka, nes aš taip pat rašau dainas.
ORKUS: Koks Jūsų požiūris į moterų "stiprias sferas"?
Sharon den Adel: Moteris be jokių problemų, turi atlikti daug dalykų vienu metu. Be to, jos dažniausiai būna labai emocingos, kartais tai padeda.
ORKUS: Kaip tipiškas ir neparant žalos kovoti už save moterys?
Sharon den Adel: Atsižvelgiant į tai, kad vyrai yra kritiški dėl šeimos, už tą patį darbą mokama daugiau vyrams nei moterų. Tai tikras idiotizmas, nes šių dienų moteris augina savo vaikams.
ORKUS: Koks keistas atsitikimas įvyko šiandien jums su vyrais gerbėjais?
Sharon Den Adel: Aš gavau e-mail su rankos ir širdies pasiūlymu, kuriame jis sako: "O, Sharon, tekėk už manęs, nes aš myliu tavo muziką!" O kai kuriose šalyse po koncerto gerbėjai man dovnanoja labai asmenines dovanos, pavyzdžiui, žiedus, ir aš nežinau, kaip elgtis tokiais atvejais, ir ar reikėtų priimti tokias dovanas.
ORKUS: Kokiase situacijose, jūsų nuomone, moterys galėtų būti geresnės nei vyrai?
Sharon den Adel: Moterys lengviau atlaiko likimo smūgius, nes jos gali parodyti savo jausmus ir verkti, tai išlaisvina. Vyrai priešingai ir iškelia problemas ir liūdesįs viduje, kas veda prie streso.
ORKUS: Sakoma, kad moterys galvoja apie konkurenciją tarpusavį daug daugiau nei vyrai. Ką manote apie šį teiginį?
Sharon den Adel: Vyrai taip pat konkuruoja, tačiau korektiškiau. Moterys linkusios labiau parodyti ir dažnai kalbėti vienos kitoms, įžeidžiančius dalykus. Su vyrais, aš dažnai pasiekiu supratimą, nes mano gyvenimas ir be šios konkurencijos streso.
ORKUS: Kaip susidoroji su kartais nemaloniomis sanitarinėmis sąlygomis turo metu?
Sharon den Adel: Duše, aš visada naudoju ploviklį, ir kai jis tampa pernelyg purvinas, mes prašome mums rezervuoti kambarį. Mane labiausiai siutina tualetai. Daugeliu atvejų jie visiškai purvini, nes dauguma žmonių nesugeba nusigauti iki tualeto. Todėl aš stengiuosi įtikinti vaikinus naudotis tualetu sėdint.
ORKUS: Kaip moteris, sulauki daugiau dėmesio, negu tavo kolegos iš grupės?
Sharon Den Adel: "Galimas dalykas, tačiau greičiausiai jie gali būti vertinami kur kas daugiau nei aš. Iš tiesų, kartais būna taip, kad aš esu prieš tokį požiūrį, kadangi grupės yra vienodai svarbūs.
ORKUS: Kaip reaguoji kai iš salės kas nors šaukia "Nusirenk"?
Sharon Den Adel: Aš tiesiog ignoruoti tai, bet koks atsakas būtų tuščias reikalas. Per festivalius bus porą kartų kai keletą žmonių rodė nepadorius gestus. Bet apsauga juos išvijo ir pamaniau "Taaaaaip!"
ORKUS: Kas jums patinka vyruose?
Sharon den Adel: Vyrai paprastai rodo savo neemocionalų pažiūrį į dalykus. Be to jie yra mažiau pagiežingi nei moterys. Po kivirčo jie tiesiog išgeria alaus kartu, ir viską pamiršta.
ORKUS: Kokiais atvejais jums bent akimirką norėjosi staiga tapti vyru?
Sharon Den Adel: Aš nesu agresyvus asmuo, tačiau kartais kai kurie žodžiai ar veiksmai išprovokuoja mane ir norisi smūgiuoti. Jei būčiau vyras, turėčiau pakankamai jėgų, kad tai padaryčiau.

Šaltinis
Atgal į viršų Go down
 
Orkus Dark Divas Spezial (2004m. No.6)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Within Temptation LT :: Grupė :: Straipsniai-
Pereiti į: