Within Temptation LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Within Temptation LT


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 WT dainos

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: WT dainos   WT dainos Icon_minitime2009-02-06, 21:20

Žinau, kad The Howling daina buvo panaudota Spelbornui. O ar buvo pavyzdžiui kitos Within Temptation dainos panaudotos, kaip filmų soundtrack'ai ar kažkas panašiai?
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WT dainos   WT dainos Icon_minitime2009-02-06, 21:35

Jeigu neklystu tam pačiam Spellborn’ui buvo panaudotas ir “Sounds of Freedom”, tiksliai nepamenu. O filmų su WT dainom asmeniškai neprisimenu. :cat:
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WT dainos   WT dainos Icon_minitime2009-02-06, 22:59

Vienam forume iškėlė klausimą ar buvo Angels daina panaudota filmui kokiam. Bet sakė, kad lyg kažkokiam anonse buvo panaudoja
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WT dainos   WT dainos Icon_minitime2009-02-07, 12:55

Anonsuose esu girdėjus ne tik "Angels", bet ir "What Have You Done" :cat:. Ir rodos paskutinį kartą anonse "Angels" girdėjau vakar per BTV.
P.S.: Kiti kartai man rodos taip pat buvo per BTV, bet ten esu ne tik WT girdėjus, jie rodos tokią muziką kartais mėgsta, nes ne kartą ten ir Evanescence girdėjau Smile.
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WT dainos   WT dainos Icon_minitime2009-02-07, 18:50

Aš Btv gal kokį kartą per mėnesį pažiūriu, tad nežinau kokie jie muziką naudoja Laughing Ir mąstau ar kartais aš ne pirmą kartą Krypteria Liberate per anonsą išgirdau Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WT dainos   WT dainos Icon_minitime2009-02-07, 20:05

Turint galvoj kiek kartų per mėnesį aš iš viso žiūriu televizorių (tai galima suskaičiuot ant abiejų, o dažnai ir ant vienos rankos pirštų) tai BTV gaunasi ne ką dažniau žiūrimu kanalu, bet kai jau žiūriu tai viską greit perbėgu per reklamą (kuri sutampa dažnai), todėl ir išgirstu Smile.
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WT dainos   WT dainos Icon_minitime2009-02-08, 21:49

Šiandiena, 21:44 girdėjau ir vėl per BTV „Angels“ :cat:.
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WT dainos   WT dainos Icon_minitime2009-02-14, 01:32

„The Sounds Of Freedom“ irgi su Spellbornui buvo kuriamas, Powerplay interviu kalbėta apie šią dainą. Bet atvirai pasakius aš jos niekada dar negirdėjus buvau, iki šiandien Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WT dainos   WT dainos Icon_minitime2009-02-14, 13:50

Aš net nebežinau kur skaičiau apie “Sounds Of Freedom”, tik atsimenu, kad prieš gerus metus. Kai galvoj sukimšta tiek grupių istorijų, diskografijų ir dar gal kokių 5 šių metų festivalių patvirtintos grupės, visko nebeatsimenu Smile.
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WT dainos   WT dainos Icon_minitime2009-02-14, 17:48

Kai daug dalykų tenka prisiminti, kitus ir nenorint užmiršti. Tik kai teko versti tą interviu, tai kažkas galvoje dar išlikę. Nesistengiu atsiminti visko, todėl dažnai nesidomiu grupių biografija, nebent susikurimo metus ir narių skaičių Very Happy
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WT dainos   WT dainos Icon_minitime2009-02-14, 20:05

Nežinau kodėl domiuosi grupių biografijomis, gal todėl, kad jeigu man patinka jų muzika, tai žmonės kurie ją sukūrė man tampa, na mažais idealais. Gal todėl bent kartą perskaitau jų sutrumpintą biografiją, o visą kitą sužinau versdama, nes vertimų padariau tikrai nemažai, na bent jau kaip man Smile… Čia mano gyvenimo stilius, daug kas, kas mane pažysta žino, kad tokia jau esu Very Happy.
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WT dainos   WT dainos Icon_minitime2009-02-14, 20:14

Labiausiai man patinka sužinoti apie grupes iš interviu tiek rašytine forma, tiek audio ar video. Tarsi viskas būtų iš pirmų lūpų. Tik kad užmirštu vėliau viską Laughing na ne viską, tik šiek tiek
Atgal į viršų Go down
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WT dainos   WT dainos Icon_minitime2009-06-13, 16:59

Haggard: The Movie, 2003 metų nepriklausomas filmas: finansuotas, režisuotas ir prodiusuotas Bam Margera. Taip pat jis tame filme ir vaidino.
O šitoje dalyje 8:36 - 9:20 "Deceiver of Fools" dainos intro.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





WT dainos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WT dainos   WT dainos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
WT dainos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Within Temptation LT :: Grupė :: Diskusijos-
Pereiti į: