Within Temptation LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Within Temptation LT


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Black Symphony

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Black Symphony Empty
RašytiTemos pavadinimas: Black Symphony   Black Symphony Icon_minitime2008-11-02, 21:01

Nuomonės apie šį DVD
Atgal į viršų Go down
Credenda
Administratorė
Credenda


Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 37
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-20

Black Symphony Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black Symphony   Black Symphony Icon_minitime2008-11-02, 23:04

Ahoy pasirodymas:
Jillian (I'd Gave My Heart) - kažko Sharon ar tai balsas drebėjo iš jaudulio ar ką, bet buvo tokių man nepatinkačių vietų dainoje.
The Howling - niekada šios dainos perdaug neklausiau, bet gyva versija likau labai netgi patenkinta.
Stand My Ground - ach senieji Mother Earth, nors pasišiukšlino publika sinchoniškai ploti šiek tiek Laughing
The Cross - neblogai
What have You Done - nieko blogo negaliu pasakyti, Keith kartu scenoje :!:
Hand Of Sorrow - instrumentinė dalis I love you
The Heart Of Everything - ai... retai klausoma mano daina
Forgiven - Martijn ir Sharon vien tik, galima sakyti pasirodymas. Tokia raminanti daina. Jaučiu kokia atmosfera ten buvo, šiurpuliukai per nugarą nueina I love you
Somewhere - šiurpuliukai dar nedingo Laughing šaunu, nors patį pirmą kart sunkiai klausėsi.
The Swan Song - kažkodėl Stephen man įsiminė labai, o šiaip daina ir pasirodymas puikus.
Memories - visi patenkinti, na ir aš Very Happy
Our Solemn Hour - trailerį visi matę Laughing
The Other Half (Of Me) - visai dainuška nieko, nors nepervirš, bet Sharon gerai pasirodė.
Frozen - visada buvo mano mėgstama daina, tik gal labiau dramatiškumo tokio trūko atliekant.
The Promise - įspūdingai ir didingai
Angels - kostiumai tai ohoho. Šią dainą ir be orkestro ne vieną kartą yra geriau atlikę.
Mother Earth - įžanga vien ko verta. Labai tinkama atlikti su orkestru. Sužavėjo...
The Truth Beneath The Rose - gavo progą Ruud pasireikšti Laughing ir kažką laimingu padarė
Deceiver Of Fools - Stephen net pabėgti nespėjo ir jau encore. O šiaip ši daina mano nr.1 iš WT dainų, o jai dar live :!:
All I Need - neblogai
Ice Queen - tokia energinga, mano pirmoji daina per kuria pradėjau WT klausyt. Jei pasibaigus žiauriai gaila pasidaro kai supranti jog pabaiga.
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

Black Symphony Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black Symphony   Black Symphony Icon_minitime2008-12-15, 16:10

Pats DVD tikrai geras, neprikiši, nors ko ten tik nebuvo. Bet kažkaip man jis išpūstas labai. Ta krūva skirtingų leidimų ir panašiai… Kažkaip labai komerciškai atrodo. Koncertai tikrai geri, tiek pagrindinis, tiek papildomas, bet tas pagrindinis man kaip didelis burbulas. Net nuotaikos atitinkamos reikia, kad gelėčiau žiūrėt… Sad
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Sponsored content





Black Symphony Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black Symphony   Black Symphony Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Black Symphony
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Black Symphony DVD
» Black Symphony

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Within Temptation LT :: Grupė :: Diskusijos-
Pereiti į: