Within Temptation LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Within Temptation LT


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Grazia (NL) 2007: Sharon den Adel Gotiška Mamytė

Go down 
AutoriusPranešimas
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth
Miss Lithium


Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-13

Grazia (NL) 2007: Sharon den Adel Gotiška Mamytė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Grazia (NL) 2007: Sharon den Adel Gotiška Mamytė   Grazia (NL) 2007: Sharon den Adel Gotiška Mamytė Icon_minitime2009-01-25, 21:25

Sharon den Adel Gotiška Mamytė
Tai Within Temptation metai. Nyderlandų gothic roko grupė kišenėje turi jau šešis apdovanojimus, pusantro milijono parduotų CD/DVD plius šalį ant lūžio taško. Šios juostos marionetė yra Sharon den Adel, dainininkė su jausminga suknele.
Interviu: Joan Makenbach Fotografas: Nine Ijff


Mėgstamiausias plaukų dizaineris yra Alexander McQueen. Todėl apsipirkimą raudonai pilkai balinei suknelei privalote numesti, tai Grazia jums turi Sharon den Adel. Bet nesukalbama dainininkė verčiau turi ekstremalų McQueen kūrinį. Spalvotasis Valentino galvoja, kad ji pamišusi ir mielai traukia ją priešais foto aparatą. Jis žemai reikalauja Dr. Martens. Prieinami Hugo Boss drabužiai, tai ji šiuo metu vilki, tiesą sakant plaukai per tvarkingi.
Dešimt metų atgal jie formavosi, ieškojo pagrindinės dainininkės ir marionetė Sharon nugriuvo ten vienu būdu. Juodi marškinėliai ir džinsai, yra vidutiniška gothic roko grupei. Dėl plaukų man tai pasidarė drama ir romantika, bombastiškos vestuvės ir balinė sunkelė. Sharon: “Kartais aš turiu tikrai gailėtis to. Kai mes grojame metalo festivalyje ir jis yra didelio masto aš geriau viena nerūpestingai svyruodama užsimausiu korsetą. Bet fanai tikėsis manęs pasakiškai ilgu, plačiu drabužiu. Tas įvaizdis taip pat mano įdirbtas. Ten tikrai būtina turėti įspūdingą drabužį kai atvyksti, aš kažkada norėjau panaikinti tą stilių. Aš pajutau tai savyje.
Daugiausiai savo drabužių projektuoju aš pati su dizaineriu. Kadaise mokiausi sekti madą. Aš palikau savo įkvėpimą McQueen, Cavalli ir Gaultier. Su mados dizainerių pagalba išreikšti sudaryti žurnalai, nuosakų lentos ir kartu kostiumai Prince Charming atėjo iki aš viena sukūriau balinę suknelę. Aš taip pat nulemiu grupės drabužius. Aš žinau jų dydžius ir turiu skonį, aš žinau kaip kas prie jų krenta ir patikrinu tai kombinuodama su savo kūriniais. Mūsų pradžia turi ne tokį jau stabdį. Aš naudojau keistą grimą, nes prieš visus nešiojau juodas akis. Tuomet tas portretas tiko, dabar galiu kai ką subtilaus. Taip pat į sukneles. Bet aš niekada neesu tikra, kad man gausis. Aš turiu visas įmanomas spalvas. Kulnai yra susegti dėl mano sumažėjusios pėdos, kad mane išleidžia. Bet mano laivas turi daugelį kelių iš to senamadiškumo, iš ankstyvesnio laikotarpio, todėl štai taip yra susegti.
Penkis mėnesius ilgo turėjimo aš laikau paslaptyje, aš buvau viltyje. Net man tikras išbandymas, žinoma su Robertu tam buvo išimtis. Jis tikrai yra gitaristas, bet taip pat mano draugas ir mūsų duktės tėvas. Nuo tos akimirkos kai aš išėjau į lauką atvėsti būdama nėščia, žinojau ryšį, taip pat eiseną. Aš turėjau tai suprasti ką daryti. Aš jau įgijau du kartus daugiau dėmesio nei išskirtinė moteris. Mano nėštumas buvo nuostabus pasirengimui, kaip tik tarp mūsų albumų “The Silent Force” ir “The Heart Of Everything”. Iki dabar tai yra vaiko ir karjeros derinys kuris mane nuvilia. Mes bandome Luną, jai dabar beveik dveji, mums įmanoma paimti du kartus daugiau.
Be abejo kai mes buvome ture po Europą jai buvo savaitė ir ji mums galėjo maišytis taigi mes paėmėme auklę. Išimtis buvo kartą kai aš turėjau sunkumų su motinyste, tai buvo tada kai mes tris savaites buvome JAV. Kai Luna turėjo būti su manimi, kadangi ji mums buvo svarbiausia, privalėjau tai daryti ir žaisti. Vien nuostabioje aplinkoje mano vienos kūdikiui. Luna buvo labai gera, puošni, paskui prie jos senelio ir močiutės, bet trys savaitės yra tikrai didžiausias laikas be savęs. Roko pasaulyje tai pasirodė sunku. Bet kaip sunkus mūsų komandos svečias, taip pat galėjo būti tuo metu kai buvome ture, Luna turėjo 22 mielas aukles. Jos atvažiuoja dėl dėmesio stokos. Dėl to ji taip pat girdi anglų kalbą. Bet aš įsitikinusi, kad ji dažnai matys tėvus. Ji čia taip pat būna tam tikru laikotarpiu kai mes savaitėmis dirbame prie albumo ir turime vidutiniškas savaites namie.
Aš laiminga, kad įsimylėjau ir tapau Roberto. Bet kuris, kuris tik yra štai toks entuziastingas kaip aš. Kuris išgirs ką aplink tą būtybę ir palaima paguldys į vieną pagrindinės paskirties darbą: muzikos kūrimą kurį mes patys puikiai suradome, bet tai taip pat mėgsta kiti. Mes iš to ką darome dažnai kartu turime naudą, bet taip pat trūkumus. Turo autobuse su 21 vyru ir vienu vaiku tu vargiai gali turėti privatumo. Tu esi šalia vienas kito, bet ten viskas pasakoma kartu. Tu negali nei truputį pabūti privačioje aplinkoje. Kartais mes tai padarome, bet vienam vaikščioti aplink mums išvedina širdis. Savaitę kurią grupė turi laisvą, Robertas ir aš dirbame prie naujų dainų. Bet tada mes vargiai pamatome vienas kitą, nes tada mes jau būname skirtinguose namuose! Mes kiekvienas turime savo darbo namus. Mes niekada nerašome kartu. Tada mes ginčijamės. Tada vienas kitam lyriką siunčiame elektroniniu paštu, kai vos tik vienas iš mūsų keletą rodyklių pašalina. Rašyti vienam kartais mums yra didžiulės varžybos. Mes tame esame truputį dominuojantys kaip savavaliai. Dainų rašymas mums yra lyg sielos ieškojimas. Tai viduje tave nuperka. Nė vienas iš abiejų norų paskui savo vidiniame procese neatstumia nuo malonaus teksto kūrimo ir tai aprūpina stipria diskusija. Robertas įsitikinęs mano indėliu į poetiškumą ar dramatiškumą, aš iš jo dėl jo tiesiogiai. Tiesą sakant tu paimi tai natūraliai, taigi kartu į tavo santykius, bet tu pabandai įtūžį iš diskusijos, tu daugelį dalykų palieki manipuliuoti ne per santykius. Taip pat su tekstais daug ką duodi ir paimi. Tu privalai vieną kartą būti laimingu. Bet baigiant ir suvedinėjant savo širdyje aš tikrai sielvartauju atsisveikinant su vienu gražiu užsidegimu.
Ant mano rašomojo stalo guli krūva eilėraščių ryšulių, Edgaro Alano Po ir Robin Hobb knygų. Aš perskaitau labai daug filosofinės fantazijos. Aš šventai tikiu teorija kuri yra visko ką aš darau padarinys turintis tokį gyvenimą kuris yra kitoks. Savo lengvą ryšį. Faktas tas, kad aš gyvenu kartu su Robertu, jau rodo tai jog kiti vyrai gal būt irgi turi galimybę tikti. Kai kas ir vyksta ne taip kaip tada kai mes sėdėjome mokykloje, kas ir ko taip pasidarė? Net mažiausias sprendimas ateičiai gali turėti vieną didelį poveikį. Nesąmoningas ir suprantantis, taktiškas tu tikrai gyvuoji ir tai įtikina, jog aš beprotiškai įdomi.”

Grazia, 2007
Sharon den Adel GOTHIC MAMA


Iš olandų kalbos vertė ir redagavo Lost Lullaby…
Atgal į viršų Go down
http://hands-of-darkness.blogspot.com/
 
Grazia (NL) 2007: Sharon den Adel Gotiška Mamytė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kerrang! (UK) Famous Last Words: Sharon den Adel of Within Temptation
» Kerrang (UK) 2007 kovas
» Kerrang (UK) 2007 balandis
» Yes 2007 kovas (Olandija)
» Powerplay 2007 balandis (UK)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Within Temptation LT :: Grupė :: Straipsniai-
Pereiti į: