Within Temptation LT

rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Diskusijos

Go down 
AutoriusPranešimas
Credenda
Administratorė

Pranešimų skaičius : 387
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-07-20

RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos   2008-08-25, 00:14

Jūsų nuomonė apie grupės vokalistę?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth

Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 23
Registracijos data : 2008-09-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   2008-11-09, 20:48

Pagrindinė priežastis kodėl pradėjau klausyt WT buvo būtent Sharon vokalas, kai ėmiau ir nusipirkau “The Silent Force” (man tai buvo pirmas WT albumas), paklausius normaliai, pasigirdo įrašo sintetika esanti būtent ant balso, kurios pripažinsiu nekenčiu, bet “The Heart Of Everyting” sintetikos palyginus beveik nebėra, todėl viskas tiesiog nuostabu…

Ir iš viso Sharon atrodo kaip labai šiltas žmogus… Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://hands-of-darkness.blogspot.com/
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   2009-02-20, 16:40

Hm, mano nuomonė apie vokalistę yra labai įvairi (žiūrint kada ir kur apie ją kalbu) Smile
Na, iš išvaizdos nieko pridurti negaliu - ką čia pasakysi - viskas gerai Wink O balsas.. Na, galbūt būtų galima pavadinti neeiliniu, nors, savaime suprantama, bus prieštaraujančių, nors čia tik mano nuomonė Wink
Na, jeigu atsiras tų, kurie sakys, kad jos balsas yra na koks nors ..., tai jie yra lol! Very Happy Juokauju, žinoma. Tačiau sutinku, kad galbūt jos balsas kažkur yra ne itin natūralus Wink
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   2009-02-20, 20:01

Ne natūralus Sharon balsas turbūt labiausiai jaučiasi “The Silent Force” įraše, nes jį gadina toks dalykas kurį kai kurie vadina eksaiteriu (net nežinau kaip tiksliai rašosi). Jis dabar yra naudojamas turbūt kiekviename įraše, nes kiek įrašų esu pirkusi, nebuvo jo gal viename, o gal ir nulyje. Eksaiteris “išskaidrina” balsą tuo pačiu lyg padengdamas jį metalu, balsas tada skamba nebe natūraliai. Ne visi žmonės tai girdi, ne visi turi sąlygas girdėti. Aš, asmeniškai, tai girdžiu. Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   2009-02-21, 09:10

Lyg tyčia dabar perklausau tą, ką turiu iš to albumo Smile
Na, nenatūralumas pastebimas, tačiau, iš tiesų, gal čia nieko ier keisto - juk su balsu šiaip ar taip yra dirbama, juk jis nededamas toks, koks yra. Manau, kad nepalyginsi jos vokalo įrašuose ir gyvai (na visiškai tai jie tikrai nesutaps Very Happy). Tiesa, yra atlikėjų, kuriuose ar įrašas, ar gyvai - vokalas tas pats. Net nežinau, kiek tokių galima suskaičiuoti Wink
Na, kad dainos ir įrašai gražiai skambėtų, viskas yra tobulinama, juk nieko nepakeisi, visa kita darom tobulesnius negu esam patys Very Happy Very Happy
Na aš pastebiu tai, kad kažkas nenatūralaus yra, tačiau man tai itin nekliūna, galbūt tai tiesiog yra savaime suprantama Wink Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   2009-02-21, 12:09

Ne natūralu ir yra ne natūralu, tik vieniems tai ausį rėžia ir nervina, o kitiems tai patinka ir jie to net negirdi Suspect.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   2009-02-21, 12:17

Lost Lullaby rašo:
Ne natūralu ir yra ne natūralu, tik vieniems tai ausį rėžia ir nervina, o kitiems tai patinka ir jie to net negirdi Suspect.

Labiau gal ne patinka, o jie to tiesiog nežino Smile
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   2009-02-21, 13:34

Tie_ rašo:
Lost Lullaby rašo:

Labiau gal ne patinka, o jie to tiesiog nežino Smile
Jiems patinka, nes dažniausiai tokie žmonės neturi galimybės tai girdėti, o neturint galimybės, pati žinau, kad patinka. Nes tada ir skamba gražiai. Viskas tik aparatūros per kurią yra klausoma klausimas, labai daug ką nulemia būten jinai, bet mes čia jau labai ne į temą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   2009-02-21, 14:14

Na mes į temą klausimu dėl vokalo skambesio dainose - kur jis dirbtinis ar koks nors, o kur ne Smile
Diskutuoti galima tikrai labai daug tema dėl aparatūros. Pas ką kur ir kaip bei kodėl (Very Happy) Tačiau nemanau, kad tai daryti verta Happy Very Happy
Be to, tiesą sakant, vokalą visur ir visada buvo ir bus norima padaryti gražesnį, todėl galbūt kažkur nukenčia jo autentiškumas ir panašūs dalykai Smile
Atgal į viršų Go down
Credenda
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   2009-03-06, 10:34

Gyvas garsas visada buvo gerai, kad ir kaip į lankas pjautų tada atlikėjas Smile
Įrašai visada bus kažkas nenatūralaus. Aš muziką skirstau į kas man patinka ir kas nepatinka. Nes kaip sakant muzikinių išsilavinimų jokių neturiu, tad ir iš manęs nekokia eksperte tais klausimais.
Atgal į viršų Go down
Miss Lithium
Atrandi Mother Earth

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   2009-03-07, 20:13

Iš manęs irgi ekspertės jokios, tik sakau ką girdėjau. Gyvas garsas yra gėris, Sharon vokalas puikus, o žmogus ji atrodo šiltas Smile.

P.S.: aš irgi skirstau į tai kas patinka ir nepatinka, o paskui atsiranda tam tikri niuansai Smile.
Atgal į viršų Go down
Credenda
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   2009-06-04, 21:42

Kaip netikėtai Aiden pasirodė. Dabar ir berniuką turi Smile
Atgal į viršų Go down
Nefa
Nauja siela

Pranešimų skaičius : 9
Amžius : 34
Registracijos data : 2011-02-25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   2011-02-25, 20:49

Mano mėgstamiausia dainininkė ir grupė tuo pačiu. Ji turi talentą ir nevieną Yes savo drabužių dizainerė ir balsas jos nuostabus, dainų žodžiai. Ką ji kuria yra nuostabu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://aiste.ten.lt
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   

Atgal į viršų Go down

Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 11